reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

CANAL+ Gol oficjalnie od 11 września

dodano: 2010-09-06 11:49 | aktualizacja: 2010-09-06 15:19
autor: Anita Dąbek | źródło: Inf. własna

CANAL+ Gol W piątek, 3 września 2010 roku kanał testowy CANAL+ Sport 3 został zastąpiony przez CANAL+ Gol. W sobotę, 11 września br. CANAL+ oficjalnie wzbogaca ofertę sportową o kolejny kanał sportowy CANAL+ Gol. Nowy kanał będzie w całości poświęcony najważniejszym piłkarskim rozgrywkom ligowym na świecie. CANAL+ Gol dołącza do CANAL+ Sport i CANAL+ Sport 2 i sprawia, że dzięki poszerzonej ofercie kibice sportowi zobaczą aż 500 transmisji z rozgrywek rocznie.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Inaugurowany w sobotę 11 września br. CANAL+ Gol to kanał dedykowany w całości piłce nożnej. Będzie nadawany w weekendy. Docelowo program będzie się rozpoczynać wczesnym popołudniem, a kończyć w późnych godzinach wieczornych.

Na antenie nowego kanału kibice zobaczą przede wszystkim mecze czterech najlepszych piłkarskich lig świata: angielskiej Premier League, hiszpańskiej La Liga, włoskiej Serie A i francuskiej Ligue1. W CANAL+ Gol będą też prezentowane magazyny znane z anteny CANAL+ Sport. CANAL+ Gol dołącza do CANAL+ Sport i CANAL+ Sport 2. Dzięki niemu zwiększa się możliwość wyboru dla abonentów stacji. W sumie widzowie zobaczą w tym sezonie około 500 transmisji.

CANAL+ Gol to nasz piłkarski „strzał w okienko”. Dzięki uruchomieniu trzeciego kanału sportowego zwiększamy liczbę naszych relacji na żywo, a kibicom poszerzamy wybór transmitowanych wydarzeń. Posiadane przez nas prawa sportowe powodują, że zwykle w weekendy mamy do czynienia z aż trzema nakładającymi się na siebie wydarzeniami. Teraz to nasi widzowie sami zdecydują, które z nich chcą zobaczyć na żywo – powiedział Jacek Okieńczyc, dyrektor ds. sportu CANAL+.

Jedynie CANAL+ pokazuje najsilniejsze ligi europejskie, które są obok polskiej Ekstraklasy filarem oferty sportowej CANAL+. Stacja pokazuje mecze ligi francuskiej oraz ma całkowitą wyłączność na rozgrywki lig angielskiej, hiszpańskiej i włoskiej. W lipcu CANAL+ podpisał nowy, ekskluzywny kontrakt na prawa do ligi włoskiej dający jej wyłączność na prezentowanie tych rozgrywek przez kolejne dwa sezony.

Widzowie CANAL+ mogą oczekiwać, że rozpoczęty niedawno sezon piłkarski przyniesie im wiele niezapomnianych emocji. Od 11 września mecze będą prezentowane w CANAL+ Sport, CANAL+ Sport 2 oraz CANAL+ Gol. Znaczna część spotkań z udziałem największych gwiazd światowego futbolu będzie w tym sezonie relacjonowana w technologii High Definition w CANAL+ Sport HD.

Parametry techniczne CANAL+ Gol:

HOT BIRD 9 (13E)
tp. 110 (10,719 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 5/6, DVB-S/QPSK)

ID: CANAL+ GOL
PID V: 173
PID A: 132
PID PCR: 173
SID: 4414
PID TXT: 500
PID PMT: 1014
Provider: CYFRA +
Kodowanie: Nagra Media Access (S4 - Cyfra+)

Na razie jest tam plansza testowa (kolorowe pasy) z napisem CYFRA+.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii CYFRA+


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Twin Televes

Podwójny konwerter Universal Twin hiszpańskiej firmy Televes o współczynniku szumów...

79 zł Więcej...

Uchwyt masztu do krokwi

uchwyt masztu do krokwi

130 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 699 zł Więcej...