reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

CANAL+ Gol oficjalnie od 11 września

dodano: 2010-09-06 11:49 | aktualizacja: 2010-09-06 15:19
autor: Anita Dąbek | źródło: Inf. własna

CANAL+ Gol W piątek, 3 września 2010 roku kanał testowy CANAL+ Sport 3 został zastąpiony przez CANAL+ Gol. W sobotę, 11 września br. CANAL+ oficjalnie wzbogaca ofertę sportową o kolejny kanał sportowy CANAL+ Gol. Nowy kanał będzie w całości poświęcony najważniejszym piłkarskim rozgrywkom ligowym na świecie. CANAL+ Gol dołącza do CANAL+ Sport i CANAL+ Sport 2 i sprawia, że dzięki poszerzonej ofercie kibice sportowi zobaczą aż 500 transmisji z rozgrywek rocznie.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Inaugurowany w sobotę 11 września br. CANAL+ Gol to kanał dedykowany w całości piłce nożnej. Będzie nadawany w weekendy. Docelowo program będzie się rozpoczynać wczesnym popołudniem, a kończyć w późnych godzinach wieczornych.

Na antenie nowego kanału kibice zobaczą przede wszystkim mecze czterech najlepszych piłkarskich lig świata: angielskiej Premier League, hiszpańskiej La Liga, włoskiej Serie A i francuskiej Ligue1. W CANAL+ Gol będą też prezentowane magazyny znane z anteny CANAL+ Sport. CANAL+ Gol dołącza do CANAL+ Sport i CANAL+ Sport 2. Dzięki niemu zwiększa się możliwość wyboru dla abonentów stacji. W sumie widzowie zobaczą w tym sezonie około 500 transmisji.

CANAL+ Gol to nasz piłkarski „strzał w okienko”. Dzięki uruchomieniu trzeciego kanału sportowego zwiększamy liczbę naszych relacji na żywo, a kibicom poszerzamy wybór transmitowanych wydarzeń. Posiadane przez nas prawa sportowe powodują, że zwykle w weekendy mamy do czynienia z aż trzema nakładającymi się na siebie wydarzeniami. Teraz to nasi widzowie sami zdecydują, które z nich chcą zobaczyć na żywo – powiedział Jacek Okieńczyc, dyrektor ds. sportu CANAL+.

Jedynie CANAL+ pokazuje najsilniejsze ligi europejskie, które są obok polskiej Ekstraklasy filarem oferty sportowej CANAL+. Stacja pokazuje mecze ligi francuskiej oraz ma całkowitą wyłączność na rozgrywki lig angielskiej, hiszpańskiej i włoskiej. W lipcu CANAL+ podpisał nowy, ekskluzywny kontrakt na prawa do ligi włoskiej dający jej wyłączność na prezentowanie tych rozgrywek przez kolejne dwa sezony.

Widzowie CANAL+ mogą oczekiwać, że rozpoczęty niedawno sezon piłkarski przyniesie im wiele niezapomnianych emocji. Od 11 września mecze będą prezentowane w CANAL+ Sport, CANAL+ Sport 2 oraz CANAL+ Gol. Znaczna część spotkań z udziałem największych gwiazd światowego futbolu będzie w tym sezonie relacjonowana w technologii High Definition w CANAL+ Sport HD.

Parametry techniczne CANAL+ Gol:

HOT BIRD 9 (13E)
tp. 110 (10,719 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 5/6, DVB-S/QPSK)

ID: CANAL+ GOL
PID V: 173
PID A: 132
PID PCR: 173
SID: 4414
PID TXT: 500
PID PMT: 1014
Provider: CYFRA +
Kodowanie: Nagra Media Access (S4 - Cyfra+)

Na razie jest tam plansza testowa (kolorowe pasy) z napisem CYFRA+.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii CYFRA+


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo - następca najbardziej udanych odbiorników satelitarnych producenta...

325 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5278) ULTRABOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

Konwerter Twin Inverto Premium

Konwerter marki Inverto (Luksemburg) Universal Premium, został stworzony, aby sprostać...

69 zł Więcej...
reklama