reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Jest już oficjalne logo promujące NTC w Polsce

dodano: 2010-09-06 22:28 | aktualizacja: 2010-09-07 12:14
autor: Paulina Nietrzpiel | źródło: Rzeczpospolita

NTC_popr_niebieskie_www.jpg Powstało już logo zachęcające Polaków do odbioru naziemnej telewizji cyfrowej. Jest ono utrzymane w niebiesko-czarnych barwach i towarzyszyć mu będzie hasło kampanii promującej cały proces cyfryzacji w Polsce: "Bądź gotowy na odbiór cyfrowy". Ma ona ruszyć w momencie pokonania wszystkich przeszkód opóźniających start cyfryzacji.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Największe problemy prawdopodobnie są już za nami, tak więc nadawcy są jak najlepszej myśli. Magdalena Gaj, wiceminister infrastruktury, kierująca zespołem ds. cyfryzacji, poinformowała w wywiadzie w "Rzeczpospolitej", że cała akcja powinna ruszyć już w styczniu lub lutym 2011 r. W dużych centrach handlowych mają powstać punkty informacyjne z logotypem akcji, które będą rozpowszechniać naziemną telewizję cyfrową wśród Polaków.

Cała kampania promująca NTC ma kosztować 20-30 milionów złotych. Finansowana będzie przez budżet państwa. Na antenach największych nadawców będą pojawiać się spoty reklamowe, informujące o akcji. Prawdopodobnie rząd wyłączy kampanię informacyjną z limitów reklamowych stacji.

Przypomnijmy, że sygnał analogowy w Polsce ma zostać ostatecznie wyłączony w lipcu 2013 roku. Do tego momentu polscy widzowie mają czas, by wyposażyć swoje mieszkania w odpowiedni sprzęt, czyli telewizory z wbudowanym tunerem DVB-T lub osobne dekodery.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV naziemna - świat


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 690 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 1,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 1,5m w wersji v2.1 dla...

39 zł Więcej...

'SAT Kurier' - 3-4/2020 wersja limitowana

Limitowana edycja SAT Kuriera 3-4/2020 - 1 egz., który otrzymają...

25 zł Więcej...
reklama