reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Tuba TV startuje 13 września

dodano: 2010-09-07 16:43 | aktualizacja: 2010-09-07 19:22
autor: Rafał Olchowik | źródło: tv.tuba.pl/Inf. własna

Tuba TV.jpg Koncern medialny Agora uruchamia nową telewizję muzyczno-rozrywkową Tuba TV. Odpalamy już 13 września! - dowiadujemy się ze strony internetowej tv.tuba.pl. Koncesja na rozpowszechnianie programu drogą satelitarną została wydana 20 sierpnia 2009 roku. Na razie nie wiadomo, czy w dniu oficjalnego startu, czyli 13 września stacja pojawi się na satelicie. Prawdopodobnie na początku Tuba TV będzie nadawać bezpłatnie w Internecie.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Telewizyjny projekt Agory Tuba TV będzie kanałem muzyczno-rozrywkowym. W ofercie pojawią się największe przeboje muzyki tanecznej (dance, club, house), czyli hity z ostatnich miesięcy i przeboje minionych lat. Ponadto relacje z imprez dyskotekowych, najświeższe informacje ze świata muzyki, show-biznesu i gier komputerowych, najnowsze trendy w modzie, premiery kinowe, najciekawsze propozycje filmowe i serialowe, a także informacje na temat nowych technologii i gadżetów będących na topie. Stację ma promować hasło "Mamy to w tubie!".

Agora jest już nadawcą kanału telewizyjnego Kiss TV, który w Internecie dostępny jest od sierpnia 2008 r. Stacja prezentuje polską i zagraniczną muzykę. Natomiast Tuba TV ma być pierwszym przedsięwzięciem medialnym Agory, który docelowo trafi na telewizyjne ekrany. Stacja swoim profilem ma przypominać Eskę TV, projekt Grupy Radiowej Time (ESKA, ESKA ROCK, HIT FM, VOX, WAWA).

Kanał Tuba TV nadawany testowo w Internecie w ramach kanału Kiss TV

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Android Zidoo Z9S

Mini PC na systemie Android 7.1 Marshmallow z procesorem Realtek...

890 zł Więcej...

Kabel AnkaSat ANK SK-CU G120 1m

Bardzo dobrej jakości koncentryczny kabel satelitarny AnkaSat ANK SK-CU G120...

2 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ Duo 4K S2X FBC Multistream

Vu+ Duo 4K - nowa propozycja z segmentu sprzętu Ultra...

1 590 zł Więcej...
reklama