reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Amatorzy za kierownicą w Discovery Channel

dodano: 2010-09-09 15:40 | aktualizacja: 2010-09-09 17:16
autor: Paulina Nietrzpiel | źródło: Discovery Channel

Kierowanie olbrzymimi maszynami to pestka dla wykwalifikowanych fachowców. Co stanie się jednak, kiedy za kierownicą olbrzymiego monster trucka zasiądzie żółtodziób? Jeśli stanie na Twojej drodze, szanse na wyjście cało z takiej sytuacji są naprawdę niewielkie! Wyobraź sobie, że nad Tobą stoi ogromny dźwig z ciężkim ładunkiem, a w kabinie nie siedzi prawdziwy operator, a.... strażak!? Odpowiedź na to inne pytania w nowym programie "Pokaż, co potrafisz" na antenie Discovery Channel.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Uwaga! Amator za kierownicą!
"Pokaż, co potrafisz" (ang. I Could Do That)
Premiera: niedziela, 3 października nr. o godz. 18:00 i 18:30 na kanale Discovery Channel
Kolejne odcinki: niedziele o godz. 18:00 i 18:30

Bez obaw, taki program nie miałby szans powstać, gdyby ci amatorzy mocnych wrażeń chcieli się zmierzyć z prowadzeniem drogowych olbrzymów bez żadnego przeszkolenia! Każdy z bohaterów programu uczestniczył najpierw w sześciotygodniowym obozie szkoleniowym, który miał pomóc w opanowaniu, śmiercionośnych w rękach amatora, gigantycznych maszyn. Czy takie szkolenie pozwoli na wykonanie zadania postawionego przed naszymi bohaterami?

Zobacz, jak programista Kemar, uniwersytecki prymus, radzi sobie z przeprowadzeniem potężnego frachtowca długości dwóch boisk futbolowych przez wąską śluzę! Wyluzowany mieszkaniec wielkiego miasta, który nigdy w życiu nie był na wsi, zasiada za kierownicą ogromnego kombajnu – czy naprawdę ścinanie zboża to zadanie dla mięczaków, jak zawsze twierdził? Wielbiciel militariów, Martin, stanie przed fascynującym zadaniem, które wydaje sie spełnieniem jego dziecięcych marzeń – dostaje pozwolenie na przejażdżkę olbrzymim czołgiem M60. Jednak, jak opanować maszynę, która posiada aż 750 KM i waży raptem.... 57 ton?

Każdy z uczestników dostaje niecodzienne zadanie, zupełnie odmienne od dobrze im znanych  obowiązków dnia codziennego? Czy wszyscy poradzą sobie z wyzwaniem postawionym przez twórców programu i wyjdą z niego bez szwanku? Zobacz, jak uczestnicy przechodzą przez kolejne etapy zadania i czy od tej pory będą równie chętnie odpowiadali na hasło "Pokaż, co potrafisz"!


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

389 zł Więcej...

SAT Kurier - 1-2/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 1-2/2023

12 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

179 zł Więcej...