reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

ASTRA2Connect w Ukrainie, Białorusi i Mołdawii

dodano: 2010-09-10 10:39 | aktualizacja: 2010-09-10 13:32
autor: Anita Dąbek | źródło: SES

ASTRA2Connect Luksemburski operator satelitarny SES ASTRA poinformował, że dołączył kolejnego partnera dystrybucyjnego do swojej satelitarnej usługi szerokopasmowej ASTRA2Connect w Ukrainie, Białorusi i Mołdawii. Po podpisaniu umowy z Novacomm, ASTRA2Connect ma obecnie 23 partnerów dystrybucyjnych w 21 krajach Europy. ASTRA2Connect jest interaktywnym szerokopasmowym dostępem do Internetu oferowanym przez partnerów dystrybucyjnych do odbiorców końcowych i przedsiębiorstw w regionie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Usługa jest niezależna od sieci naziemnych i natychmiast dostępna w dowolnym miejscu w zasięgu satelity. Do tej pory ASTRA2Connect ma ponad 65.000 użytkowników w Europie, a tym samym stanowi największą satelitarną sieć szerokopasmową na kontynencie.

Novacomm, rosyjski dostawca usług internetowych z oddziałem w Ukrainie, będzie korzystać z usługi w celu rozszerzenia działalności poza Rosją i rozwoju ważnych gospodarczych i społecznych projektów, takich jak łączność szerokopasmowa dla szkół i systemów transportowych, jak również dla przedsiębiorstw i klientów końcowych, którzy nie mają dostępu do naziemnych sieci szerokopasmowych.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Internet


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

269 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

99 zł Więcej...