reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Koniec osobnych kart kodowych ORF

dodano: 2010-09-17 10:43 | aktualizacja: 2010-09-17 14:46
autor: Anita Dąbek | źródło: parabola.cz

orf_red_logo_sk.gif Austriacka telewizja publiczna ORF nie będzie już sprzedawać osobnych kart kodowych do odbioru kanałów od komercyjnych i publicznych nadawców. Od stycznia 2011 r. wejdą nowe zasady - karty kodowe ORF będą sprzedawane tylko w połączeniu z modułem i odbiornikiem. Nowe karty kodowe ORF będą droższe i będą pracować tylko w dekoderach z licencjonowanym systemem Irdeto (moduły CAM, nowe dekodery HD).Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Zmiany warunków są krokiem poczynionym w celu poprawy obsługi klienta. Powodem jest trwająca migracja z systemu CryptoWorks na Irdeto. W starych dekoderach (CryptoWorks) nowa karta ORF nie będzie pracować.

Austriacka publiczna i komercyjna telewizja nadaje swoje programy za pośrednictwem satelitów ASTRA (19,2E). Ze względu na ograniczenia terytorialna w prawach nadawczych, stacje są kodowane., a ich odbiór możliwy jest tylko z kart ORF.

Obecnie pracuje ok. 1,8 mln kart ORF, umożliwiających odbiór programów ORF1, ORF2 (w tym wersji regionalnych), Puls 4 Austria 9, ATV, a także programów w wysokiej rozdzielczości ORF1 HD i ORF2 HD. Od października będzie można na kartach ORF odbierać nowy płatny pakiet AustriaSat.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Systemy kodowania


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Rolka kabla Teleste 113 Ultra HD Cu 100m

Bardzo wysokiej jakości biały przewód koncentryczny 75 Ohm Teleste 113...

350 zł Więcej...

'SAT Kurier' - 7-8/2020 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2020

10 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

589 zł Więcej...
reklama