reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Antena Signal HDA-5000 ze wzmacniaczem

dodano: 2010-09-21 12:22 | aktualizacja: 2010-09-21 12:27
autor: Anita Dąbek | źródło: Dipol

Signal DVB-T Antena do DVB-T HDA-5000 Signal łączy w sobie prostotę konstrukcji z dobrymi właściwościami odbiorczymi (wykorzystanie dipoli typu quad). Zastosowany w niej niskoszumowy wzmacniacz jest dedykowany do odbioru sygnałów telewizji cyfrowej DVB-T. Nadaje się idealnie do obszarów o dobrym i średnim poziomie sygnału telewizji naziemnej analogowej i cyfrowej (miasta i miejscowości oddalone od nadajnika o 20-30 km). Estetyczna i nierzucająca się w oczy antena daje wysoką gwarancję poprawnego odbioru kanałów SD i HD.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Dzięki dołączonemu zasilaczowi oraz adapterowi zasilania możliwe jest zasilanie wzmacniacza antenowego na dwa sposoby: bezpośrednio z tunera DVB-T lub jeśli odbiornik nie posiada takiej funkcji - przy pomocy zasilacza.

Dla wielu mieszkańców bloków instalacje anten yagi i siatkowych jest kłopotliwe. Znacznie prostsze jest zainstalowanie anteny Signal HDA-5000. W przypadku cyfrowego DVB-T nie występuje zjawisko "odbić", z powodu którego najlepszym miejscem lokalizacji anteny dla sygnałów analogowych był dach. Dlatego najprostszym rozwiązaniem umożliwiającym odbiór naziemnej telewizji cyfrowej jest skorzystanie z anteny Signal HDA-5000 do DVB-T i umiejscowienie jej w prosty sposób na balkonie lub elewacji.

Kolejny powód montowania anten na balkonach pojawia się w domach podłączonych do telewizji kablowej. Wielu operatorów kablowych nie zdążyło uruchomić transmisji w jakości HD, dlatego posiadając nowoczesny odbiornik telewizyjny warto skorzystać z sygnału wysokiej rozdzielczości nadawanego drogą naziemną.

Aby podłączyć dodatkowy sygnał z anteny Signal DVB-T należy skorzystać z odpowiedniego przełącznika TV kablowa/ DVB-T E2022.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowości


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 249 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Satlink ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 719 zł Więcej...