reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Koreański serial „Łowcy niewolników” w Tele5

dodano: 2010-09-27 12:00 | aktualizacja: 2010-09-27 13:07
autor: Paulina Nietrzpiel | źródło: Tele5

Tele5 Tele 5 Październik w Tele5 obfituje w liczne nowości serialowe i filmowe. Po raz pierwszy w historii polskiej telewizji, na antenie Tele5, zostanie wyemitowany najnowszy i wielokrotnie nagradzany serial koreański „Łowcy niewolników”. Serial utrzymany jest w konwencji koreańskiej dramy. Dramy produkowane są głównie dla koreańskiej widowni, ale wiele z nich stało się popularnych również w innych krajach Azji, przyczyniając się do tzw. koreańskiej fali. „Łowcy niewolników” od 4 października (od poniedziałku do środy o godz. 23:10) w Tele5. Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Łowcy niewolników” to serial oparty jest na historii Korei. Jego „mocne strony” to przede wszystkim szybka akcja oraz efekty specjalne. Nie zabraknie w nim także wątków miłosnych. Łączy w sobie gatunki tj. melodramat, akcja, dramat historyczny. Jest to jeden z droższych projektów KBS w roku 2009. 24 odcinki kosztowały około 16 milionów dolarów. Serial miał premierę w Korei zaledwie kilka miesięcy temu w prime time największej koreańskiej stacji telewizyjnej.

Piotr Borys- dyrektor programowy Tele5, tak tłumaczy decyzję dotyczącą emisji serialu: Ten serial zachwycił mnie od razu jak go zobaczyłem. Ma interesującą fabułę, jest świetnie zagrany, ma bardzo dynamiczne sceny walk, ale też i bardzo wzruszające momenty. Niezwykle ciekawy dla polskiego widza będzie z pewnością cały kontekst kulturowy średniowiecznej Korei, jestem pewien, że wielu widzów zainteresuje ta tematyka.

Wierzę, że serial nie będzie stanowił tylko ciekawostki telewizyjnej, ale przyciągnie szeroką grupę widzów. Stacja Tele5 nadal odważnie poszukiwać będzie najlepszych i najbardziej ciekawych pozycji rozrywkowych z rynków, które dotychczas jako nieznane szybko zdobywają uznanie i sukcesy na całym świecie. Wraz z nowościami programowymi, odpowiadając na oczekiwania widzów i standardy najwyższych jakości, stacja Tele5 już wkrótce zwiększy znacząco szerokość pasma na transponderze satelitarnym, co zdecydowanie wpłynie na jakość emisje programów - mówi dyrektor marketingu- Robert Kosobucki.

Co więcej, swoją emisję w październiku będzie miał także serial nowozelandzki „Sekta” (The Cult, 2009) (od 07.10.10. w czwartki i piątki o 21:55) oraz brytyjski „Wypadek” (Collision, 2009) (od 16 października w soboty i niedziele o 21:55).
Serial „Sekta” opowiada o dramatycznej walce rodziny i przyjaciół, a w niektórych przypadkach również samych członków sekty, o odzyskanie wolności. „Wypadek” to natomiast historia zbiegających się losów uczestników wypadku oraz związane z nim śledztwo.

W październiku nie zabraknie w Tele5 także licznych premier filmowych.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Lite

Homatics BOX R Lite to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy...

329 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

239 zł Więcej...