reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Infratel Operator Infrastrukturalny na SAT Krak 2010

dodano: 2010-09-27 12:17 | aktualizacja: 2010-09-27 12:23
autor: Anita Dąbek | źródło: Infratel

Infratel Infratel Operator Infrastrukturalny Sp. z. o.o. jest częścią tworzonej Grupy Kapitałowej Technitel. Dynamiczny rozwój usług będących dotychczas w ofercie firmy Technitel Polska spowodował konieczność powstania przedsiębiorstw , które kompleksowo i profesjonalnie będą mogły świadczyć swoje usługi korzystając z możliwości jakie stwarza funkcjonowanie w jednolitej dużej grupie kapitałowej.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Infratel Operator Infrastrukturalny Sp. z o.o. realizuje:

  • sprzedaż detaliczną usług szerokopasmowego dostępu do Internetu drogą satelitarną
  • sprzedaż usługi transmisji danych w oparciu o własną lub dzierżawioną infrastrukturę telekomunikacyjną
  • usługi outsourcingu utrzymania i zarządzania siecią telekomunikacyjną wybudowaną przez inne podmioty ( w tym jednostki samorządów terytorialnych

Usługa dostępu do Internetu szerokopasmowego Tooway - wykorzystuje technologię satelitarną w celu realizacji dwukierunkowego szerokopasmowego dostępu do Internetu o przepustowości obecnie 3,6 Mbps (downstream) - 384 kbps (upstream), a w 2011 r.10,0 Mbps (downstream) – 4,0 Mbps (upstream) - w całości niezależnego od infrastruktury naziemnej. Ta niezależność daje sporą przewagę usługi nad popularnymi systemami kablowymi, gdyż dostęp do Internetu szerokopasmowego jest możliwy na obszarze całej Polski. Główną zaletą Internetu satelitarnego, poza prawie nieograniczonym zasięgiem, jest jego szerokopasmowość pozwalająca na swobodne przeszukiwanie zasobów www, wysyłania i odbierania poczty elektronicznej, korzystanie z komunikatorów oraz pobieranie plików. Rodność oferowanych pakietów związanych z limitami transferu danych daje możliwość optymalnego dopasowania usługi do potrzeb klienta.

W dniach 23.09-24.09.2010 r w Warszawie odbyło się ogólnopolskie sympozjum Ustawa szerokopasmowa. Konsekwencje nowelizacji dla rozwoju infrastruktury, którego partnerami był między innymi  Infratel Operator Infrastrukturalny , Puls Biznesu. Konferencja skierowana była do kadry zarządzającej wszystkich firm z branży telekomunikacyjnej i instytucji samorządowych.

Infratel Operator Infrastrukturalny Sp. z. o.o.
2.Adres: 91-756 Łódź ,ul. Górnicza 12/14  
3.Telefon: (42)-288-40-47 .Fax: (42)-288-40-37

Strona Internetowa: www.infratel.pl


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowości


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik TechniSat DIGIPLUS UHD S

DIGIPLUS UHD S to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej firmy...

1 190 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

SAT Kurier - 9-10/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2022

12 zł Więcej...