reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Globo Polska sponsorem głównym SAT Krak 2010

dodano: 2010-09-27 12:22 | aktualizacja: 2010-09-27 14:26
autor: Anna Sulisz | źródło: SAT KRAK

globo_logo_sk.gif Firma Globo Polska, znany dostawca sprzętu tv-sat pod markami Globo, Opticum i Orton, została sponsorem głównym wystawy telewizji cyfrowej SAT Krak 2010, która odbędzie się w Krakowie w dniach 14-16.10.2010. Ze względu na uczestniczenie firmy w targach w Istambule (CeBIT) oraz EEBC 2010 w Kijowie, firma Globo nie będzie miała własnego stoiska, jak to bywało w ostatnich latach, podczas poprzednich edycji SAT Krak.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jednak przez sponsoring Globo zdecydowało się na mocne wsparcie branżowych targów w Krakowie i w taki sposób będzie obecne na wystawie telewizji cyfrowej SAT Krak 2010. Bardzo ważne, by wspólnie budować rynek tv-sat.

Niestety, wiele polskich firm z tej branży podchodzi tak, że woli pojechać na targi ANGA Cable w Kolonii i tam zapłacić ciężkie pieniądze w euro za małe stoisko, niż wesprzeć polskie targi (już nieważne które), by w przyszłości uniezależnić się od rynku niemieckiego. Firmy te, szukając klientów na targach za granicą, zapominają całkiem o polskim rynku i de facto tracą go powoli, bo żal im drobnej kwoty na stoisko na targach w Polsce. I tak kółko się zamyka, bo rynek się "nie kręci", nie ma pieniędzy na nic, na reklamę i marketing też, więc poszukiwania klientów są skierowane na zagranicę, a polski rynek nie rozwija się tak jak powinien.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowości


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 1-2/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 1-2/2023

12 zł Więcej...

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

119 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

389 zł Więcej...