reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TLC nadaje w Polsce

dodano: 2010-10-01 10:28 | aktualizacja: 2010-10-01 12:50
autor: Anita Dąbek | źródło: TLC

TLC.jpg Zgodnie z zapowiedziami, w piątek, 1 października 2010 r. o godz. 6:00 nowy kanał dla kobiet TLC zastąpił nadawany do tej pory w Polsce Discovery Travel & Living. Kanał TLC skierowany jest do kobiet w wieku 25-49 lat, ale wiele z programów wzbudzi zainteresowanie także mężczyzn. TLC akceptuje i chce pokazywać w kobietach wszystko to, co czyni je w życiu szczęśliwymi. Pomaga odkrywać radość i pozytywne nastawienie do świata, pewność siebie, niezależność oraz autentyczność.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
TLC to doskonały wybór dla kobiet, które szukają inspiracji i doceniają wielorakie aspekty ich życia, same nieustająco starając się znaleźć balans pomiędzy ich codziennymi obowiązkami, a potrzebą ucieczki i relaksu. Oparta na różnorodności ramówka TLC daje widowni dostęp do szerokiej gamy rozrywkowych programów przedstawiających zaskakujące i inspirujące bogactwo sytuacji i życiorysów.

TLC dostępny jest we wszystkich platformach cyfrowych oraz największych sieciach kablowych w Polsce: Cyfrowy Polsat, CYFRA+, telewizja nowej generacji n, TP, UPC, Vectra, Multimedia Polska, Aster, Toya.

Piątkowa ramówka, 1 października br. rozpoczęła się programem „Słodki biznes. Panna młoda, łódka i zamęt w głowie!”.

Wśród programów polecanych przez stację znajdują się: „Moda ubiera się u Kell” - seria spotkań z guru PR, Kelly Cutrone, pracującej wśród najbardziej wpływowych projektantów mody, „Chirurgia otyłości” - w tej klinice pomaga się nie tylko ciału, ale i duszy, „Dr G. - najbardziej szokujące przypadki” - Doktor G przedstawi nam niesamowite przypadki ze swojej pracy w kostnicy w Orlando, „Miami Ink: studio tatuażu” - zapraszamy do salonu tatuazu w South Beach, „Ciąża z zaskoczenia” - przejmująca seria dokumentalna o kobietach, które nie były świadome faktu, że są w ciąży, „Cukiernicy na start” - w każdym odcinku 3 uznanych mistrzów cukierniczych prowadzi swoje drużyny w konkursie, „Jak się nie ubierać” - nominowani przez rodzinę i przyjaciół ludzie poddawani są stylowej metamorfozie, „Policjantki” - zapraszamy na spotkania z policjantkami z południowej Florydy.

Tego samego dnia, czyli 1 października br. kanał TLC został uruchomiony także w Serbii, Słowenii i Bułgarii.

Strona internetowa: http://www.tlcpolska.pl


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 9-10/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

799 zł Więcej...

SAT Kurier - 11-12/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 11-12/2022

12 zł Więcej...