reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Set-top-box firm Pace i Sega

dodano: 2001-01-30 10:19 | aktualizacja: 2001-01-30 10:19
autor: Anna Sulisz | źródło:

Firmy Pace Micro Technology i Sega wspólnieprzygotowują nowej generacji odbiornik cyfrowy tzw. set-top-box z komputerowymi grami. Dzięki współpracy znanego producenta odbiorników satelitarnych (Pace) i producenta gier komputerowych (Seca) uda się zintegrować wszystko w jednym urządzeniu.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Dyrektor marketingu firmy Pace - Andrew Wallace powiedział, że połączenie daje wiele możliwości nowych usług takich, jak Pay-per-Play (coś jak PPV w TV), miesięczny abonament dla gier i kontrolowanie wypożyczania gier. Odbiornik będzie miał 40 gigabajtowy twardy dysk i może załadować grę w trzy minuty. W standardzie zainstalowanych będzie 60 gier. Sega będzie oferować do wypożyczenia następne 350 gier.

Według przewidywań do końca 2003 roku 43% gospodarstw Wielkiej Brytanii będzie chciało mieć konsole do gier. Pace planuje zdobyć ten ogromny rynek wspólnie z producentem gier - Sega.

Kontrakt między firmami Pace i Sega nie wyklucza rozwoju podobnych przedsięwzięć z innymi producentami (brak wyłączności).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Produkty - testy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

849 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

509 zł Więcej...