reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nowozelandzki serial „Sekta” w październiku w Tele5

dodano: 2010-10-04 13:31 | aktualizacja: 2010-10-04 15:06
autor: Paulina Nietrzpiel | źródło: Tele5

Tele5 Tele 5 W październiku br. na antenie Tele5 pojawi się nowozelandzki serial „Sekta”. Przedstawia on dramatyczną walkę rodzin i przyjaciół, a w niektórych przypadkach również samych członków sekty, o odzyskanie wolności, zanim będzie na to za późno. Emisja od 7 października br. o godzinie o 21:55 w Tele5.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Sekta”
Emisja od 07.10.10. w czwartki i piątki o 21:55 (13 odc.x 1 h).

Pewnego dnia Ryan, Nathan, Jenni i Andy znikają bez śladu. Cztery lata później ich rodziny dowiadują się w tajemniczych okolicznościach, że ich bliscy żyją w Nowej Zelandii, w odizolowanym miejscu, w komunie o nazwie Dwa Ogrody. Jej przywódcą jest tajemniczy mężczyzna, Edward North. Szybko przekonują się, że łatwo do niej wejść, ale bardzo trudno się z niej wydostać. Co więcej, ich życie jest w niebezpieczeństwie – zbliża się dzień sądu…

Dwa Ogrody to filia międzynarodowej organizacji Momentum, która oferuje swoim członkom duchowe wsparcie, rodzinne ciepło i poczucie bezpieczeństwa we współczesnym, brutalnym świecie.
W surowym, ale wygodnym domu w lesie niedaleko Dwóch Ogrodów zakładają swoją bazę członkowie rodzin osób, które przebywają w sekcie. Są wśród nich; Michael – z zawodu prawnik, Gina – recepcjonistka z Sydney, Daniel – makler giełdowy z Wielkiej Brytanii, Francis i Harris Seger – małżeństwo z Anglii, Hugo – były agent SAS i Annabelle – lekarka z Auckland. Każdy z nich poszukuje swoich bliskich, którzy zaginęli kilka lat wcześniej. Zadanie to okaże się jednak niełatwe. Wszyscy członkowie Dwóch Ogrodów podpisali dokument, w którym wyrzekają się swoich rodzin, przyjaciół i jakiegokolwiek kontaktu ze światem zewnętrznym. Wkrótce okaże się, także że Edward North to potężny i charyzmatyczny przywódcą, który stworzył w Dwóch Ogrodach prawdziwy raj dla jego mieszkańców.

Pierwsza próba przedostania się na teren posiadłości kończy się niepowodzeniem. Daniel ginie, prawdopodobnie uwięziony w sekcie, a Michael zostaje zaatakowany przez mężczyznę, który odradza mu zgłoszenie się na policję.
Jednak rodziny wiedzą, że zbliża się tajemniczy Dzień Rozpoczęcia. Muszą spieszyć się, nim będzie za późno…

„Sekta” (The Cult)
Serial sensacyjny.
Produkcja: Nowa Zelandia.
Reżyseria: Peter Burger
Scenariusz: Peter Cox and David Brechin-Smith
Występują: Renato Bartolomei, Latham Gaines, Gareth Reeves, Kate Elliot, Lisa Chappell, Danielle Cormack, Scott Wills, Sara Wiseman, Rachel Nash, Andy GraingerMateriał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

179 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

419 zł Więcej...