reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Halloween w Filmbox

dodano: 2010-10-12 16:03 | aktualizacja: 2010-10-12 16:51
autor: Paulina Nietrzpiel | źródło: Filmbox

Filmbox Nieuchronnie nadchodzi najstraszniejsza noc w roku, kiedy granica między światem żywych i umarłych jest najcieńsza… Zbliża się upiorna noc Halloween…Z tej okazji kanał Filmbox przygotował dla swoich widzów filmowy cykl „U nas Halloween trwa trzy dni…”, który zawiera takie propozycje jak: „Nieśmiertelnych”, „Amityville 3: Demon” czy się mini maraton z Hrabią Dracula.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Rytuały związane z wigilią dnia Wszystkich Świętych (czyli All Hallows Eve) mają pogańsko - celtyckie korzenie i związane są z obrzędami mającymi odganiać złe duchy i chronić ludzi przed niecnymi intrygami mrocznych istot. W noc Halloween zmarli powstają z grobów i przenikają do świata żywych w towarzystwie innych przerażających postaci. Kto zlekceważy święto Halloween, zostanie przez nich surowo ukarany…

Cykl „U nas Halloween trwa trzy dni…”

Już 29 października (piątek) o 22:50 wejdziesz na teren zimnego i srogiego zakładu karnego, gdzie jedną celę dzielą zdradzony przez żonę przestępca społeczny Carrčre, mroczny transseksualista Marcus, jego protegowany, kanibal Paquerette i inteligentny morderca Lassalle. Skazańcy zaczynają studiować zapiski rytuałów czarnej magii gwarantujące nieśmiertelność… Zobacz „Nieśmiertelnych” (Malefique), film uhonorowany nagrodą specjalną jury na Gérardmer Film Festival. Tuż po wizycie w mrocznym więzieniu, wkrocz do nawiedzonego domu Amityville 3: Demon”.

30 października (sobota) kolejna dawka przerażających filmów. O 22:45 zaczyna się mini maraton z księciem ciemności, Hrabią Dracula w filmie Dracula II: Odrodzenie” a zaraz po nim, Dracula III-Dziedzictwo”. 31 października (niedziela) o 23:00 Halloween VI: Przekleństwo Michaela Myersa”, a po nim ponownie wyruszy na nocne łowy Dracula 2000”.
Patronem cyklu „U nas Halloween trwa trzy dni…” jest Super Express.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Fuba DAA 850 biała

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

479 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

CAM CI+ 4K ECP z odbiorem TVP 4K, CANAL+ 4K...

199 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

189 zł Więcej...