reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Dekoder ADB dla TNK HD z nagrodą na SAT Krak

dodano: 2010-10-15 10:12 | aktualizacja: 2010-10-15 11:47
autor: Paulina Nietrzpiel | źródło: ADB

ADB Advanced Digital Broadcast (ADB) (http://www.adbglobal.com), wiodący dostawca technologii na światowe rynki telewizji cyfrowej ogłosił otrzymanie nagrody dla „Najlepszego dekodera dla platformy lub tunera CA/CF" podczas Gali wręczenia statuetek SAT KRAK 2010, która odbyła się 14 października w Krakowie. Przypominamy, że Wystawa SAT KRAK 2010 odbywa się w dniach 14 - 16 października br. na terenie krakowskiej Chemobudowy przy ul. Klimeckiego 14. ZapraszamyProsimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
ADB-2850ST to hybrydowy dekoder do odbioru naziemnej i satelitarnej cyfrowej telewizji wysokiej rozdzielczości (HD). Rozwiązanie to, oferowane jest przez operatora satelitarnej telewizji cyfrowej ITI Neovision zostało wprowadzone na rynek we wrześniu 2010r pod nazwą TNK HD. Dzięki niej polscy odbiorcy mogą teraz oglądać bezpłatne kanały telewizji cyfrowej transmitowane drogą satelitarną i naziemną a dostęp do kanałów Premium możliwy jest za pomocą karty kodowej (smart-card).

ADB 2850ST wyposażony jest wielokrotnie nagradzaną nowoczesną i innowacyjną grafikę Carbo, która umożliwia odbiorcom łatwą i intuicyjną obsługę, zaś port USB 2.0 pozwala na rozbudowanie funkcjonalności dekodera o możliwość nagrywania (PVR), dzięki podłączeniu ogólnie dostępnych zewnętrznych dysków twardych.

Możliwości rozwiązania TNK HD pozwalają na rozszerzanie funkcjonalności o kolejne usługi, takie jak multi-room, który będzie dostępny jeszcze w tym roku. Funkcja ta, umożliwia oglądanie programów na różnych telewizorach i w różnych pomieszczeniach. Wraz z wprowadzeniem tej funkcjonalności, dzięki rozwiązaniu zdalnej i automatycznej aktualizacji oprogramowania, nastąpi bezpłatne przeprogramowanie dekoderów, także tych które są już obecne na rynku.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy - świat


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Pilot uniwersalny Vu+ Bluetooth BT100 RCU (Ultimo 4K) / IR

Pilot uniwersalny dla tunerów 4K Vu+ Bluetooth (Ultimo 4K) /...

189 zł Więcej...

Odbiornik TechniSat Digit ISIO STC UHD 4K Black

DIGIT ISIO STC UHD to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej...

1 590 zł Więcej...

Fransat: CAM + karta

Oryginalny moduł (CAM) CI wraz z kartą Fransat. Zapewnia dostęp...

550 zł Więcej...
reklama