reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nowe show TVN i telewizji z Europy Wschodniej

dodano: 2010-10-15 11:56 | aktualizacja: 2010-10-15 14:06
autor: Paulina Nietrzpiel | źródło: presserwis

tvn TVN bierze udział w międzynarodowej produkcji telewizyjnej, której efekt zobaczymy prawdopodobnie w 2011 roku.  Razem z czeską stacją TV Nova, słowacką TV Markiza, ukraińską Inter i białoruską ONT współfinansują europejską wersję amerykańskiego show ”Wipeout”. - poinformowała Gazeta Wyborcza. Prawa do programu posiada firma producencka Endemol, która w Polsce robiła m.in. reality show Big Brother” dla telewizji TVN i TV 4. Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Produkcją show ”Wipeout” zajmie się rosyjska spółka WeiT Media, w której Endemol posiada udziały. Wyprodukowanie jednego odcinka to koszt 120-160 tys. euro. W programie będzie uczestniczyć cztery 20-osobowe ekipy, składające się z zawodowych sportowców i amatorów z pięciu krajów. Mają oni do pokonania ”największy na świecie” tor przeszkód. Zdjęcia kręcone są w Argentynie.
 
W wywiadzie dla "Pesserwisu" rzecznik prasowy TVN Karol Smoląg, powiedział, że TVN nie planuje emisji programu ”Wipeout" w tym roku. Kanał włączył się w jego produkcję, ponieważ była okazja, by go w tym roku zrealizować. Jak na razie decyzja o terminie emisji jeszcze nie zapadła. Możliwe, że na antenie TVN pojawi się on wiosną  lub jesienią przyszłego roku

 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami Museum 4K i...

209 zł Więcej...

SAT Kurier - 11-12/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 11-12/2022

12 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Satlink ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 630 zł Więcej...