reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Wyjaśnić niewyjaśnione” w Discovery Science

dodano: 2010-10-15 15:03 | aktualizacja: 2010-10-15 16:16
autor: Paulina Nietrzpiel | źródło: Discovery Science

discovery science Jak można spaść z 50 piętra i przeżyć? Czy starożytni faraonowie narkotyzowali się kokainą na przyjęciach? Odpowiedzi na te i inne zadziwiające pytania należy szukać w nowy programie „Wyjaśnić niewyjaśnione”, który będzie miał swoją premierę 2 listopada br. o godz. 22:30 na kanale Discovery Science.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Wyjaśnić niewyjaśnione” (ang. Weird or What?)
Premiera: wtorek, 2 listopada, godz. 22:30 na kanale Discovery Science 
Emisja kolejnych odcinków: wtorek, godz. 22:30

Chcielibyśmy wierzyć, że nic nie dzieje się bez przyczyny, że nawet najdziwniejsze i najtrudniejsze zagadki ludzkości można rozwiązać. W programie widzowie zbadają osobliwości i tajemnice świata, zadając sobie pytanie – czy tego naprawdę nie da się wyjaśnić? A może jednak istnieje logiczne, naukowe wytłumaczenie? 
 
Przeprowadzając odważne eksperymenty, eksperci Discovery Science starają się rozwiązać zagadki medyczne, niewyjaśnione zaginięcia, tajemnicze katastrofy naturalne i podstępne ataki niesamowitych potworów. W każdym odcinku będzie można poznać niezwykłą i prawdziwą historię, przeżytą przez realne osoby, które doświadczyły niespotykanej tajemnicy. Każde postępowanie wyjaśniające kończy się wyciągnięciem jakiegoś wniosku. W wielu przypadkach pomocna okazuje się nauka. W innych trzeba zadowolić się najbardziej prawdopodobną teorią, która nie została do końca udowodniona. Zdarza się także, że nawet najtęższe umysły rozkładają ręce i muszą przyjąć do wiadomości, że danej sprawy nie da się wytłumaczyć, ale Ci najwytrwalsi zawsze będą próbować „Wyjaśnić niewyjaśnione”.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Satlink ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Satlink ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 690 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 229 zł Więcej...

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...