reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

SkyeVine zapewni ASTRA2Connect dla Afryki

dodano: 2010-10-13 23:50 | aktualizacja: 2010-10-17 20:20
autor: Anita Dąbek | źródło: SES

ASTRA2Connect Spółka SES podpisała umowę o z południowoafrykańskim dostawcą technologii informacyjnych i komunikacyjnych SkyeVine (Pty) Ltd. na dostarczenie usługi szerokopasmowej w Afryce. Tym samym ASTRA2Connect ma swojego drugiego dystrybutora na kontynencie afrykańskim.  Obecnie ASTRA2Connect ma ponad 65.000 użytkowników końcowych w Europie, dzięki czemu stanowi największą satelitarną sieć szerokopasmową na kontynencie.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
SkyeVine, spółka typu joint venture pomiędzy Q-KON i Ellies Holding Ltd., dostarczy usługę szerokopasmową ASTRA2Connect do dostawców usług internetowych, firm i instytucji publicznych w celu odsprzedaży w Afryce Subsaharyjskiej. Q-KON jest południowoafrykańską grupą inżynierską, która dostarcza kompleksowe rozwiązania i usługi zarządzania siecią do afrykańskiego rynku telekomunikacyjnego. Ellies Ltd. jest obecnie największym producentem, importerem, hurtownikiem i dystrybutorem produktów do odbioru TV w południowej Afryce.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Internet


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 1,8m

Najnowszy kabel HDMI o długości 1,8m w wersji v2.1 dla...

39 zł Więcej...

Uchwyt do krokwi pod rynnę

Uchwyt do krokwi pod rynnę

189 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

679 zł Więcej...