reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2023-02-05 - 2023-02-06

Włoska liga siatkarzy tylko w Eurosport 2

dodano: 2010-10-28 14:48 | aktualizacja: 2010-10-28 16:35
autor: Paulina Nietrzpiel | źródło: Eurosport

Eurosport 2 HD Eurosport 2, dzięki zwartemu porozumieniu z Lega Pallavolo Serie A, będzie transmitował włoską ligę siatkarzy sezonu 2010-2011. Prestiżowe rozgrywki ligowe, uznawane za najlepsze na świecie, zagoszczą w ramówce kanału po raz pierwszy w historii i będą stanowić doskonałe uzupełnienie dla włoskiej ligi siatkarek obecnej na antenie od 2008 roku.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W trakcie sezonu zasadniczego (23 października 2010 - 3 kwietnia 2011) Eurosport będzie transmitował jedno spotkanie kolejki w soboty o godzinie 22.30. Relacje będą kontynuowane również podczas fazy play-off w dniach 7 kwietnia -15 maja 2011. Łącznie na antenie Eurosportu 2 znajdzie się 37 spotkań.
 
Eurosport 2 przeprowadzi ponadto relacje z Pucharu Włoch (19-23 stycznia 2011) z udziałem 8 najlepszych drużyn rozgrywek określonych na podstawie lokat w ligowej tabeli po 13 kolejkach fazy zasadniczej.
 
Dzięki pozyskaniu włoskiej ligi siatkarzy oraz posiadanym prawom do rozgrywek włoskich siatkarek Eurosport 2 oferuje widzom dwie najlepsze siatkarskie ligi krajowe świata. 
 
Julien Bergeaud, Dyrektor Eurosport i Eurosport 2 ds. Emisji: - Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z Lega Pallavolo Serie A i włączenia tych wyjątkowych rozgrywek do ekskluzywnej oferty Eurosportu 2. Podpisana umowa jest świadectwem konsekwentnych działań Eurosportu 2 w rozwoju kolekcji praw, w tym praw do czołowych rozgrywek w sportach drużynowych, jak piłkarska Bundesliga, koszykarski EuroCup, czy Liga Mistrzów w piłce ręcznej.
 
Z wielką przyjemnością rozpoczynamy oficjalną współpracę z Eurosportem. Międzynarodowa ekspozycja naszej ligi w Europie, dotarcie do milionów kibiców w 22 krajach dzięki relacjom w przynajmniej 9 różnych językach, są dla nas korzystne. Zainteresowanie Eurosportu 2 naszymi rozgrywkami jest kolejnym dowodem ich jakości, podobnie jak występujących w nich wszystkich zespołów. Filozofią naszej ligi jest promocja siatkówki otwartej na nowatorskie rozwiązania, nowinki techniczne i współpracę z partnerami o najwyższych światowych kwalifikacjach, zarówno w kwestii doboru kadry zawodniczej, trenerskiej, jak i partnera medialnego, jakim jest Eurosport. - Diego Mosna, Prezydent Italian Volleyball League Serie A.
 
Dzięki Eurosport 2 relacje trafią do 22 europejskich krajów na zasadach wyłączności: Albania, Bośnia i Hercegowina, Bułgaria, Chorwacja, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Węgry, Islandia, Kosowo, Łotwa, Litwa, Macedonia, Czarnogóra, Norwegia, Polska, Rumunia, Serbia, Słowacja, Słowenia, Szwecja.

Eurosport 2 jest dostępny na wspomnianych terytoriach w językach: bułgarskim, czeskim, duńskim, angielskim, węgierskim, polskim, rumuńskim, serbskim i szwedzkim docierając do 14 mln gospodarstw domowych


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Siatkówka


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

130 zł Więcej...