reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

n: ESPN America HD i Travel Channel HD

dodano: 2010-11-04 10:15 | aktualizacja: 2010-11-10 22:31
autor: Anita Dąbek | źródło: presserwis/rapidtvnews

Neovision W listopadzie telewizja nowej generacji n dołączy aż 4 nowe kanały w wysokiej rozdzielczości (HDTV). Obecnie oferuje ich 18. Nowościami abonentów tej platformy będą: AXN HD, FOX HD, ESPN America HD i Travel Channel HD. FOX HD wzbogaci ofertę platformy 6 listopada br., jednocześnie pojawiając się w Cyfrowym Polsacie. Z kolei nadawane po angielsku ESPN America HD i Travel Channel HD trafią do n w połowie listopada br.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
AXN HD mogą obecnie oglądać abonenci Cyfrowego Polsatu - debiut w ramach tej platformy nastąpił w połowie lipca br., a pozostałe 3 propozycje HD będą nowościami na polskim rynku. Travel Channel HD to kanał podróżniczy, oferujący szereg programów o najciekawszych miejscach na świecie. FOX HD to kanał, w którego ramówce znajdą się przede wszystkim seriale. ESPN America HD to kanał pokazujący sporty amerykańskie.

Andrzej Matuszyński, członek zarządu ITI Neovision, nie komentuje zmian w ofercie platformy n.

3 nowe kanały HD pojawią się najprawdopodobniej na częstotliwościach 11,449 GHz, pol. H, SR: 27500, FEC: 3/4, DVB-S2/8PSK i 10,834 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 3/4, DVB-S2/8PSK na satelicie HOT BIRD (13E). Na pierwszej z ich nadawany jest już przekaz pod nazwą T3, a z drugiej częstotliwości wyłączone zostaną kanały Animal Planet, Disney XD, ESPN America, Movies 24, AXN, AXN Crime, AXN Sci-Fi, Discovery Science, Discovery World, MTV Rocks, których sygnał będzie pobierany z transpondera TP.

Carlos Ortega, dyrektor regionalny CEE w FOX International Channels, powiedział: Jesteśmy bardzo zadowoleni z wprowadzenia do Polski jednego z najbardziej popularnych i najlepszych kanałów rozrywkowych na świecie. FOX jest w całości poświęcony serialom i jego oferta składa się z najlepszych amerykańskich produkcji z najlepszych i najbardziej znanych firm produkcyjnych. Ponieważ w dalszym ciągu rozwijamy FOX na całym świecie, polska platforma n okazała się dla nas naturalnym wyborem. Czekamy na zaoferowanie naszych programów ekscytującej nowej publiczności i cieszymy się długim związkiem z platformą n.

Aktualizacja 5.11.2010
Redakcja serwisu satkurier.pl dementuje plotki dotyczące dołączenia kanałów Polsat HD i History HD do oferty platformy n 20 listopada. Informacje z wiarygodnego źródła zaprzeczają tym plotkom.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii n


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Stojak alu ścienny AS Sat 25cm

Aluminiowy stojak ścienny 25cm niemieckiej firmy A.S. Sat z certyfikatem...

50 zł Więcej...

Inteligentny kabel iHDMI 3m

Kierunkowy kabel HDMI-HDMI dł. 3m - dobrze działa z dekoderami...

229 zł Więcej...

Antena szerokopasmowa MLog 6-69

Telewizyjna antena szerokopasmowa o strukturze logarytmicznej periodycznie dipolowej MLog 6-69.

30 zł Więcej...
reklama