reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Dach nad gwiazdami” – nowy program w Domo.tv

dodano: 2010-11-04 13:15 | aktualizacja: 2010-11-04 13:31
autor: Paulina Nietrzpiel | źródło: C+

Domo 21 listopada br. na antenie stacji Domo.tv pojawi się nowy program „Dach nad gwiazdami”, który poprowadzi Dorota Szelągowska. Gospodyni programu odwiedzi domy, pracownie i ulubione miejsca polskich celebrytów. W programie drzwi do swoich domów uchylają przed widzami Domo.tv m.in. Monika Richardson, Rubi Schubert, Kora, Wiola Śpiechowicz, Grażyna Olbrych, Małgorzata Potocka i Natalia Lesz.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Gospodyni programu, Dorota Szelągowska, zajrzy z kamerą do domów gwiazd, by poznać ich gust i styl. Czy będą to wnętrza supernowoczesne wypełnione ikonami designu, czy może klasyka, elegancja i zawsze modne antyki? W serii zostaną zaprezentowane domy i mieszkania, w których właściciele zrealizowali swoje idee od projektu do efektu finalnego. Dorota dowie się, czym się kierowali, co w trakcie urządzania było dla nich najważniejsze, czym się inspirowali i co lubią szczególnie w swoich wnętrzach. W każdym odcinku zostaną także przedstawione ulubione kafejki, sklepiki i galerie, w których polskie gwiazdy lubią spędzać wolny czas.

Dorota Szelągowska jest architektem wnętrz (na stałe współpracuje z Grupą SHAKE), scenarzystką („Moja krew”, „Taniec z gwiazdami” TVN) i dziennikarką („Pani”, „Maleman”), prowadziła m.in. „Rower Błażeja” oraz „Dietosferę” - program emitowany na antenie Kuchni.tv. Jest córką Katarzyny Grocholi i żoną Adama Sztaby.

Dwunastoodcinkowy program będzie emitowany na antenie Domo.tv od 21 listopada br., w niedziele o godzinie 16:45.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

269 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...