reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

FreecoNet rozdaje gadżety na Facebooku

dodano: 2010-11-08 16:59 | aktualizacja: 2010-11-09 08:53
autor: Karol Czechowicki | źródło: FreecoNet Tlenofon

FreecoNet.jpg „Aleee numer” - to nazwa właśnie rozpoczętego konkursu organizowanego przez operatora telefonii internetowej FreecoNet. W zabawie mogą wziąć udział fani profilu firmy na Facebooku, którzy codziennie mają szansę na zdobycie atrakcyjnych nagród. Konkurs potrwa od 8 listopada do 3 grudnia br. Przez ten czas, codziennie od poniedziałku do piątku, każdy fan FreecoNet ma szansę wygrać jeden spośród wielu specjalnie przygotowanych gadżetów.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy jedynie kliknąć przycisk „Gram” na facebookowej aplikacji FreecoNet (www.facebook.com/freeconet). Zwycięzca zostanie wylosowany spośród wszystkich grających danego dnia fanów.

Nagrody zostały podzielone na pięć kategorii, z których każda jest dopasowana do konkretnego dnia tygodnia. Poniedziałki związane są z „Czystą Magią” i gadżetami, które na chwilę zmieniają obraz rzeczywistości. Wtorki to „ŁamiGłówkoMania”, która powinna zainteresować wszystkich tych, którzy lubią gry logiczne, gdyż do wygrania są m.in. Elektroniczny Palmptop Sudoku oraz Puzzle Tesselecyjne. Kategoria na środę to „Po Imieniu” - w jej ramach można otrzymać ciekawe gadżety, w których role główne grają panowie: Fred, Paweł, Stach oraz Marek. Nagrody dostępne w czwartek - z kategorii „Biur(k)okracja” - to coś dla tych, którzy dużo czasu spędzają za biurkiem. Chwile za nim powinna im uprzyjemnić Biurkowa Perkusja czy Komputerowa Myszka Rajdowa. Konkursowy tydzień będzie się kończył w piątek „Weekendowymi” nagrodami, takimi jak Kieszonkowy Hamak czy Radio Pod Prysznic. Więcej informacji o konkursie, nagrodach i zwycięzcach znaleźć można na stronie www.facebook.com/freeconet.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Internet


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Stojak alu ścienny AS Sat 60cm

Aluminiowy stojak ścienny 60cm niemieckiej firmy A.S. Sat z certyfikatem...

129 zł Więcej...

SAT Kurier - 9-10/2021 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2021

10 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

519 zł Więcej...