reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

ESKA TV, TVR i CSB TV na liście CYFRY+

dodano: 2010-11-17 11:25 | aktualizacja: 2010-11-17 12:54
autor: Anita Dąbek | źródło: Inf. własna

C+ logo W środę, 17 listopada do listy kanałów platformy satelitarnej CYFRA+ dołączyły długo oczekiwane kanały - muzyczny ESKA TV, rolniczy TVR i regionalny CSB TV. Do tej pory użytkownicy dedykowanych dekoderów tej platformy nie mieli do nich dostępu, mino że są to stacje niekodowane i może je odbierać szerokie grono widzów. Kanał ESKA TV trafił na pozycję 138., TVR znalazł się na pozycji 142., CSB TV można oglądać z pozycji 143.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
ESKA TV to projekt Grupy Radiowej Time (ESKA, ESKA ROCK, VOX, WAWA) skierowany do młodych ludzi. W ESKA TV można oglądać najświeższe klipy artystów znanych z anteny radiowej ESKI, ekskluzywne wywiady i mnóstwo niespodzianek. Program stacji systematycznie się rozwija.

TVR to nowy kanał tematyczny dedykowany dla wszystkich zawodowo lub hobbystycznie związanych z rolnictwem. Najświeższe informacje z rynku, ceny w skupach, kursy walut, informacje pogodowe, plany ministerstw, porady prawne.

CSB TV to pierwsza satelitarna telewizja z Pomorza. Rozpoczęła nadawanie 1 sierpnia 2010 r. Misją CSB TV jest wzmacnianie lokalnych więzi, promowanie wielokulturowego bogactwa Pomorza oraz propagowanie morskiego dziedzictwa Polski.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii CYFRA+


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

259 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

369 zł Więcej...

Odbiornik TechniSat DIGIPLUS UHD S

DIGIPLUS UHD S to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej firmy...

1 190 zł Więcej...