reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Ruszyły zdjęcia do nowego serialu TVP2 „Rodzinka.pl”

dodano: 2010-11-18 09:04 | aktualizacja: 2010-11-18 11:18
autor: Paulina Nietrzpiel | źródło: TVP

TVP2 TVP 2 Dwójka Rodzinka.pl Rodzinka pl Tomasz Karolak i Małgorzata Kożuchowska W środę, 17 listopada br. ruszyły zdjęcia do nowego serialu TVP2 „Rodzinka.pl”. W rolach głównych zobaczymy popularnych aktorów: Małgorzatę Kożuchowską i Tomasza Karolaka. Nowy serial opowiada historię nietuzinkowej i zabawnej pięcioosobowej rodziny. Na jej czele stoją Natalia i Ludwik Boscy, para po trzydziestce, która poznała się jeszcze na studiach. Wzajemna fascynacja, miłość od pierwszego wejrzenia – tak zaczęło się ich wspólne życie. Dziś są rodzicami trzech chłopców: Tomka, Jakuba i Kacpra. Każdy z nich to indywidualista, z inną pasją, temperamentem i charakterem.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak podkreśla producent serialu, Dorota Kośmicka-Gacke: - Największą siłą tego serialu są aktorzy. Małgorzata Kożuchowska i Tomasz Karolak prezentują najwyższy kunszt aktorski wśród aktorów swojego pokolenia. Jestem pod wrażeniem talentu komediowego Małgosi Kożuchowskiej, która podczas zdjęć próbnych oraz castingu, potrafiła w sposób godny podziwu nawiązać kontakt i współpracować z młodymi aktorami, a jednocześnie udowodniła, że potrafi wejść w rolę matki, którą zagrała z dużym poczuciem humoru oraz dystansem. Para Kożuchowska - Karolak gwarantują nam pół godziny doskonałego aktorstwa komediowego, jakiego w polskim filmie telewizyjnym nie było od czasów Bogusława Kobieli i Ireny Kwiatkowskiej..

Serial pokazuje, wyzwania jakie stawia życie przed współczesną rodziną. Chwilowe nieporozumienia, kłótnie o błahostki i o sprawy fundamentalne przeplatają się ze wzruszającymi momentami ciepła, miłości i zrozumienia.

Scenariusz serialu „Rodzinka.pl” jest efektem wnikliwej obserwacji mechanizmów, kierujących relacjami rodzic – dziecko oraz kobieta-mężczyzna. To serial komediowy, prowokujący zarówno do śmiechu, jak i do refleksji.

Producent: Dorota Kośmicka-Gacke
Reżyser: Patrick Yoka
Scenarzysta: Karol Klementewicz
Operator: Marcin Figurski
Kierownictwo produkcji: Andrzej Stempowski, Łukasz Rogalski
Scenograf: Jacek Osadowski


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

249 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

130 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

479 zł Więcej...