reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nowe projektory 3D od LG już na polskim rynku

dodano: 2010-11-18 13:35 | aktualizacja: 2010-11-18 15:39
autor: Paulina Nietrzpiel | źródło: LG

LG-BX327 mini.png LG Electronics wprowadziło do Polski dwa nowe projektory. LG CF3D z okularami polaryzacyjnymi, który wyświetla trójwymiarowy obraz Full HD nawet w formacie 200 cali. Dzięki takiej przekątnej, oglądanie multimediów zapewnia wręcz kinowe wrażenia, w komfortowych warunkach domowych. Jest to pierwszy jednosoczewkowy projektor 3D na świecie. Z kolei model BX327 to projektor zarówno 3D jak i 2D znakomicie nadający się do sal konferencyjnych lub wykładowych. Może on przypaść do gustu wszystkim, którzy cenią wygodę pracy bez komputera. Dzięki wejściu USB można odtwarzać na nim pliki bezpośrednio z pamięci przenośnej.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Projektor LG CF3D

LG wprowadziło do Polski najnowszy projektor CF3D z okularami polaryzacyjnymi, który wyświetla trójwymiarowy obraz Full HD nawet w formacie 200 cali. Dzięki takiej przekątnej, oglądanie multimediów zapewnia wręcz kinowe wrażenia, w komfortowych warunkach domowych. Jest to pierwszy jednosoczewkowy projektor 3D na świecie.

6 par polaryzacyjnych okularów dołączonych do projektora pozwoli koneserom 3D organizować kameralne seanse w wielkim formacie lub cieszyć się grami komputerowymi w zaciszu salonu. Jasność projekcji 3D wynosi 1250 ANSI lumenów (2500 w trybie 2D), a współczynnik kontrastu 7000:1, co gwarantuje doskonałą jakość obrazu i sprawia, że widzowie czują się tak, jakby byli w samym środku akcji. Technologia TruMotion 120 Hz, wpierana przez system DLP, praktycznie eliminuje rozmazanie obrazu nawet przy najszybszych sekwencjach, a automatyczna kalibracja obrazu trójwymiarowego zapewnia zawsze optymalną jaskrawość i intensywne kolory. Dodatkowo system SXRD odpowiada z wyjątkową głębię koloru czarnego. Obraz trójwymiarowy jest dzięki temu zdumiewająco ostry, co umożliwia wygodne oglądanie treści 3D.

Menu projektora CF3D zostało tak zaprojektowane, aby poruszanie się po nim było intuicyjne i przyjemne. Łatwy dostęp do wszystkich funkcji sprawi, że każdy będzie mógł z niego korzystać. Przy ekonomicznym trybie pracy, żywotność lampy jest przewidziana na 3500 godzin.    

Projektor LG CF3D jest dostępny na rynku polskim na specjalne zamówienie w cenie ok. 30 000 zł.Projektor BX327

Model BX327 to projektor zarówno 3D jak i 2D znakomicie nadający się do sal konferencyjnych lub wykładowych. Może on przypaść do gustu wszystkim, którzy cenią wygodę pracy bez komputera. Dzięki wejściu USB można odtwarzać na nim pliki bezpośrednio z pamięci przenośnej.

BX327 oparty jest na technologii DLP Link 3D. W jego przypadku do oglądania obrazów trójwymiarowych używa się okularów migawkowych. To jedyny projektor wykorzystujący technologię DLP Link 3D, który jest wyposażony w interfejs HDMI, dzięki któremu można oglądać obrazy i filmy trójwymiarowe bezpośrednio z odtwarzacza blu-ray bez karty specjalnej graficznej z obsługą 3D. Model BX327 wyświetla obraz o przekątnej maksymalnie 150 cali (381 cm) i jaskrawości 3200 lumenów (ANSI). Technologia 0,55" DMD gwarantuje intensywność kolorów i kontrast oraz dodatkowo sprawia, że krawędzie wyświetlanych przedmiotów są zawsze ostre i idealnie dopasowane. Dzięki bezpośredniemu połączeniu przez port USB, model BX327 umożliwia wygodne odtwarzanie multimediów w jakości HD, nagrań DivX i MP3, prezentacje PowerPoint, arkusze Excela, dokumenty Worda a także pliki PDF, bez potrzeby korzystania z komputera. Efekty dźwiękowe zapewniają dwa głośniki po 5 W.

Podstawowa specyfikacja techniczna BX327:
  • projektor 3D (standard Dynamic 3D)
  • technologia Digital Light Processing (DLP) Link 3D
  • HDMI 1.3 / HDMI 1.4
  • XGA
  • jasność 3,200 lm (ANSI)
  • 0,55" DMD
  • maksymalna przekątna obrazu 150 cali (381 cm)
  • wbudowana obsługa HD DivX
Projektor dostępny w Polsce, sugerowana cena detaliczna – 3000 zł.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Projektory


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC - tani tuner na...

329 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Satlink ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 690 zł Więcej...