reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Cartoon Network z nowym logiem i grafiką

dodano: 2010-11-25 16:48 | aktualizacja: 2010-11-25 17:05
autor: Paulina Nietrzpiel | źródło: CN

Cartoon Network W piątek, 26 listopada br. nadawca Turner Broadcasting System przeprowadzi w Polsce rebranding swojego kanału dziecięcego Cartoon Network, czyli wprowadzi nowe logo i oprawę graficzną. Nowy wygląd stacji opiera się na żywych, intensywnych kolorach i nowoczesnym designie. Jest odjazdowy i pełny energii. Doskonale oddaje charakter programów, które Cartoon Network oferuje dzieciom i ich rodzicom na wszystkich platformach medialnych.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Zmiana oprawy graficznej ugruntowuje pozycję Cartoon Network jako najlepszego kanału dla dzieci, gdzie w bezpiecznym i znanym im środowisku czekają na nie seriale pełne nietuzinkowego humoru, kreatywnych pomysłów i śmiechu.  

- Nowy wygląd kanału przywołuje na myśl świetną zabawę i nadaje mu nowocześniejszy charakter. Odświeżone logo zostało uproszczone i, co łatwo zauważyć, nawiązuje do korzeni stacji – znanego wszystkim motywu szachownicy – mówi Gordana Duspara Moriarty, wiceprezes i dyrektor zarządzający na Europę Środkowo-Wschodnią i kraje Beneluksu.

Krótki klip, prezentujący nowy wygląd Cartoon Network (źródło: media2.pl):Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

529 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

309 zł Więcej...