reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Cartoon Network z nowym logiem i grafiką

dodano: 2010-11-25 16:48 | aktualizacja: 2010-11-25 17:05
autor: Paulina Nietrzpiel | źródło: CN

Cartoon Network W piątek, 26 listopada br. nadawca Turner Broadcasting System przeprowadzi w Polsce rebranding swojego kanału dziecięcego Cartoon Network, czyli wprowadzi nowe logo i oprawę graficzną. Nowy wygląd stacji opiera się na żywych, intensywnych kolorach i nowoczesnym designie. Jest odjazdowy i pełny energii. Doskonale oddaje charakter programów, które Cartoon Network oferuje dzieciom i ich rodzicom na wszystkich platformach medialnych.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Zmiana oprawy graficznej ugruntowuje pozycję Cartoon Network jako najlepszego kanału dla dzieci, gdzie w bezpiecznym i znanym im środowisku czekają na nie seriale pełne nietuzinkowego humoru, kreatywnych pomysłów i śmiechu.  

- Nowy wygląd kanału przywołuje na myśl świetną zabawę i nadaje mu nowocześniejszy charakter. Odświeżone logo zostało uproszczone i, co łatwo zauważyć, nawiązuje do korzeni stacji – znanego wszystkim motywu szachownicy – mówi Gordana Duspara Moriarty, wiceprezes i dyrektor zarządzający na Europę Środkowo-Wschodnią i kraje Beneluksu.

Krótki klip, prezentujący nowy wygląd Cartoon Network (źródło: media2.pl):Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

79 zł Więcej...

Antena Laminas AS-1500 AE

Podświetlana antena epoksydowa - offset 1,6 m w wersji AE...

2 250 zł Więcej...

Nagrywarka 4K UHD Velocap U3

Nagrywarka (grabber) i streamer sygnału HDMI w wysokiej jakości, bezpośrednio...

690 zł Więcej...