reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

nShow 3D - pierwsza regularna usługa 3D w Polsce

dodano: 2010-11-29 10:19 | aktualizacja: 2010-11-29 13:26
autor: Janusz Sulisz/Paulina Nietrzpiel | źródło: n

nshow 3D.jpg Platforma n dokonuje kolejnego kroku milowego w rozwoju telewizji, wprowadzając nShow 3D, pierwszą regularną usługę telewizyjną 3D w Polsce. Nowa usługa 3D zadebiutuje w sobotę 4 grudnia br. transmisją na żywo wielce oczekiwanego pojedynku organizowanego w ramach Europejskiej Unii Boskerskiej (EBU),  pomiędzy reprezentantem  Polski Albertem „Dragonem” Sosnowskim i Alexandrem Dimitrenko, broniącym tytułu mistrza Europy.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- Wprowadzając usługę nShow 3D wzmacniamy naszą pozycję niekwestionowanego lidera w oferowaniu usług telewizyjnych nowej generacji – podkreśla Dyrektor Operacyjny Platformy n, Christian Anting.

W odróżnieniu od innych wydarzeń w 3D zaprezentowanych w trakcie ostatniego roku, w tym transmisji finału piłkarskiej Ligi Mistrzów na platformie n, ramówka nShow 3D będzie obejmowała regularnie nadawane produkcje w 3D bez dodatkowych opłat do końca 2011 roku dla wszystkich abonentów platformy n bezpośrednio przy użyciu aktualnie posiadanych dekoderów.

Każdy dekoder platformy n jest przystosowany do odbioru 3D.  Korzystając z telewizorów dostosowanych do odbioru obrazu 3D oraz specjalnych okularów, wszyscy abonenci platformy n uzyskają ekskluzywny dostęp do „trzeciego wymiaru rozrywki”, regularnej dawki koncertów, filmów, dokumentów i najważniejszych wydarzeń sportowych w 3D.

- Jesteśmy dumni, że możemy potwierdzić naszą rolę technologicznego lidera wprowadzając dla naszych abonentów  pierwszą i jedyną regularną usługę telewizyjną 3D w Polsce. – powiedział Christian Anting. - W końcu chodzi o oferowanie naszym abonentom doskonałych programów telewizyjnych, a transmisja na żywo walki EBU w nShow 3D będzie wspaniałym programem na inaugurację nowej usługi 3D. Ten oczekiwany przez wielu pojedynek bokserski już przykuwa uwagę całej Europy, a nie ma lepszego sposobu na jego pokazanie, jak przy wykorzystaniu najnowocześniejszej technologii 3D.

Pojedynek rozgrywany pomiędzy Dimitrenko a Sosnowskim, jednym z najpopularniejszych zawodowych bokserów w Polsce  generuje wiele emocji na blogach. Bloger “MAЯA” pisze na boxingscene.com:

- Polski wojownik zrobi z niego miazgę. Poczekajcie, a zobaczycie., podczas gdy bardziej bystry fan “Freedom Fighter” zauważa, że - Pojedynek pomiędzy Dimitrenko a Sosnowskim będzie wyrównaną walką na wysokim poziomie, którą warto obejrzeć. Dimitrenko dysponuje potężną posturą i talentem, ale brakuje mu poświęcenia i zaangażowania. Sosnowski, w przeciwieństwie do niego, jest bardzo zaangażowany i gotowy do poświęceń, ale brakuje mu odpowiedniej tężyzny fizycznej i talentu. Tym razem będę dopingował Sosnowskiego.

Po wielkiej walce, nShow 3D planuje nadać dwie dodatkowe walki bokserskie w grudniu, koncert wszechstronnie utalentowanego i powszechne uznanego muzyka Jeana Michelle Jarre’a oraz transmisję na żywo meczy Ligi Mistrzów w 3D.  
Ponadto platforma n przygotowała świąteczną niespodziankę w 3D dla swoich abonentów na 24 grudnia br., na godz. 19:00.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii n


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Single Multifeed Megasat

Specjalny konwerter Single Multifeed Megasat z bardzo wąskim promiennikiem N.F.:...

35 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 700HD

AB CryptoBox 700HD to tani satelitarny dekoder HD oparty na...

235 zł Więcej...

Konwerter Twin Televes

Podwójny konwerter Universal Twin hiszpańskiej firmy Televes o współczynniku szumów...

69 zł Więcej...
reklama