reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

nShow 3D - pierwsza regularna usługa 3D w Polsce

dodano: 2010-11-29 10:19 | aktualizacja: 2010-11-29 13:26
autor: Janusz Sulisz/Paulina Nietrzpiel | źródło: n

nshow 3D.jpg Platforma n dokonuje kolejnego kroku milowego w rozwoju telewizji, wprowadzając nShow 3D, pierwszą regularną usługę telewizyjną 3D w Polsce. Nowa usługa 3D zadebiutuje w sobotę 4 grudnia br. transmisją na żywo wielce oczekiwanego pojedynku organizowanego w ramach Europejskiej Unii Boskerskiej (EBU),  pomiędzy reprezentantem  Polski Albertem „Dragonem” Sosnowskim i Alexandrem Dimitrenko, broniącym tytułu mistrza Europy.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- Wprowadzając usługę nShow 3D wzmacniamy naszą pozycję niekwestionowanego lidera w oferowaniu usług telewizyjnych nowej generacji – podkreśla Dyrektor Operacyjny Platformy n, Christian Anting.

W odróżnieniu od innych wydarzeń w 3D zaprezentowanych w trakcie ostatniego roku, w tym transmisji finału piłkarskiej Ligi Mistrzów na platformie n, ramówka nShow 3D będzie obejmowała regularnie nadawane produkcje w 3D bez dodatkowych opłat do końca 2011 roku dla wszystkich abonentów platformy n bezpośrednio przy użyciu aktualnie posiadanych dekoderów.

Każdy dekoder platformy n jest przystosowany do odbioru 3D.  Korzystając z telewizorów dostosowanych do odbioru obrazu 3D oraz specjalnych okularów, wszyscy abonenci platformy n uzyskają ekskluzywny dostęp do „trzeciego wymiaru rozrywki”, regularnej dawki koncertów, filmów, dokumentów i najważniejszych wydarzeń sportowych w 3D.

- Jesteśmy dumni, że możemy potwierdzić naszą rolę technologicznego lidera wprowadzając dla naszych abonentów  pierwszą i jedyną regularną usługę telewizyjną 3D w Polsce. – powiedział Christian Anting. - W końcu chodzi o oferowanie naszym abonentom doskonałych programów telewizyjnych, a transmisja na żywo walki EBU w nShow 3D będzie wspaniałym programem na inaugurację nowej usługi 3D. Ten oczekiwany przez wielu pojedynek bokserski już przykuwa uwagę całej Europy, a nie ma lepszego sposobu na jego pokazanie, jak przy wykorzystaniu najnowocześniejszej technologii 3D.

Pojedynek rozgrywany pomiędzy Dimitrenko a Sosnowskim, jednym z najpopularniejszych zawodowych bokserów w Polsce  generuje wiele emocji na blogach. Bloger “MAЯA” pisze na boxingscene.com:

- Polski wojownik zrobi z niego miazgę. Poczekajcie, a zobaczycie., podczas gdy bardziej bystry fan “Freedom Fighter” zauważa, że - Pojedynek pomiędzy Dimitrenko a Sosnowskim będzie wyrównaną walką na wysokim poziomie, którą warto obejrzeć. Dimitrenko dysponuje potężną posturą i talentem, ale brakuje mu poświęcenia i zaangażowania. Sosnowski, w przeciwieństwie do niego, jest bardzo zaangażowany i gotowy do poświęceń, ale brakuje mu odpowiedniej tężyzny fizycznej i talentu. Tym razem będę dopingował Sosnowskiego.

Po wielkiej walce, nShow 3D planuje nadać dwie dodatkowe walki bokserskie w grudniu, koncert wszechstronnie utalentowanego i powszechne uznanego muzyka Jeana Michelle Jarre’a oraz transmisję na żywo meczy Ligi Mistrzów w 3D.  
Ponadto platforma n przygotowała świąteczną niespodziankę w 3D dla swoich abonentów na 24 grudnia br., na godz. 19:00.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Telewizja n


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Satlink ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Satlink ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 630 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Supreme Twin UHD 4K 2xDVB-S2X

Octagon SF8008 Supreme Twin UHD 4K 2xDVB-S2X - odbiornik UHD...

569 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

669 zł Więcej...