reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Filmowy grudzień z VoD Multimedia Polska

dodano: 2010-12-01 10:29 | aktualizacja: 2011-05-16 16:30
autor: Janusz Sulisz | źródło: Multimedia

Multimedia Polska W grudniu spółka Multimedia Polska przygotowała dla swoich klientów specjalną, świąteczną ofertę VoD, w której nie zabraknie nowości filmowych. Grudzień z Multimedia Polska to prawdziwie świąteczna atmosfera. W ofercie VoD operatora znajdziemy szeroką ofertę filmów o tematyce bożonarodzeniowej. Od 5 grudnia w wypożyczalni VoD Multimediów dostępny będzie Disney’owski przebój „Opowieść wigilijna”. Film zobaczymy w wysokiej rozdzielczości (HD).Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W świątecznej ofercie znajdują się też takie filmy, jak: „Śnięty Mikołaj 2” i „Śnięty Mikołaj 3”, „Śnieżne psy”, „Boże Narodzenie”, „Zły Mikołaj”,  „Renifer Riko ratuje święta” oraz „Holiday”.

Grudzień w Multimedia to także wiele innych premier VoD. Wśród nowości będzie można zobaczyć ostatnie dzieło Woody’ego Allena pt. „Co na kręci, co nas podnieca”. Dzieci ucieszą z pewnością takiej hity, jak „Toy Story 3”, „Ryś i spółka”, czy „Gwiazda Kopernika”. W ofercie znajdziemy także polskie produkcje ostatnich miesięcy: „Trick” i  „Święty interes”.

Usługa wideo na życzenie jest dostępna dla wszystkich abonentów cyfrowej telewizji (DTV) Multimedia Polska. W ofercie VoD Multimediów dostępnych jest ponad 1100 pozycji filmowych. Więcej o grudniowej ofercie VoD Multimediów można znaleźć w najnowszym numerze magazynu „aMazing”.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Płyty - kino - gadżety


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 Signal T2-Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Signal dla Naziemnej Telewizji...

149 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

329 zł Więcej...

Antena sat kempingowa 60 cm z przyssawką

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę.

199 zł Więcej...