reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Przenośny projektor Sanyo PLC-XU4000

dodano: 2010-12-06 17:24 | aktualizacja: 2010-12-07 10:30
autor: Paulina Nietrzpiel | źródło: Sanyo

Sanyo PLC-XU4000 mini .jpg SANYO Sales & Marketing Europe zapowiada wprowadzenie na polski rynek w lutym 2011 roku nowego przenośnego (3,3 kg) projektora PLC-XU4000 o jasności 4.000 ANSI lumenów z innowacyjną technologią PHILIPS ImageCare zapewniającą najwyższą jakość i wysoki kontrast obrazu.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Zastosowanie wydajnych filtrów powietrza przedłuża żywotność lampy do 5.000 godzin pracy w trybie ekonomicznym (eco). Funkcja automatycznego rozpoznawania źródła i jakości sygnału (automatic set up) ułatwia szybkie rozpoczęcie prezentacji nawet w zupełnie nowym środowisku.

PHILIPS ImageCare – wysoki kontrast i jasność
245 W lampa pozwala uzyskać jasność 4.000 ANSI lumenów – niespotykaną dotychczas w przenośnych projektorach poniżej 3,5 kg. Duży kontrast 2.000:1, rozdzielczość XGA (1024x768) w połączeniu z dużą jasnością projektora pozwala uzyskać wysokiej jakości obraz o nasyconych barwach, nawet w bardzo dobrze oświetlonych pomieszczeniach. Zaimplementowana w XU4000 technologia PHILIPS ImageCare zapewnia idealną, stałą jasność obrazu, niezależnie od oryginalnego poziomu jasności kolejnych scen. Przykładowo, przy wyświetlaniu ciemnych scen jasność obrazu jest redukowana a podnoszony jest kontrast. Takie precyzyjne sterowanie lampą projektora zmniejsza zużycie energii – obniża koszty eksploatacji oraz zwiększa jej żywotność, co także obniża koszty.Długowieczna lampa i filtry
Nowa lampa w połączeniu z ImageCare i usprawnionym systemem chłodzenia umożliwiła podwojenie czasu eksploatacji lampy w projektorze – do 5.000 godzin pracy w trybie ekonomicznym. Nowy, trójwarstwowy filtr o przedłużonej żywotności zapewnia niższe koszty eksploatacji – jego wymiana konieczna jest nie częściej niż 5.500 godzin pracy, czyli praktycznie tak często jak i lampy – co dodatkowo obniża koszty. Trójwarstwowy filtr działa wydajniej, każda z warstw wyłapuje różnej wielkości cząsteczki kurzu – filtr wolniej się zapycha i skuteczniej chroni wnętrze projektora.

Prosta obsługa i zdalne sterowanie
Automatyczne rozpoznawanie źródła i jakości sygnału zwalnia użytkownika od czasochłonnego konfigurowania projektora po podłączeniu w nowym środowisku. Funkcja wyboru koloru tła pozwala na szybkie dostosowanie trybu pracy i uzyskanie wiernych barw niezależnie od koloru ściany czy ekranu, na którym wyświetlany jest obraz. Automatyczna korekta zniekształceń geometrii obrazu (Keystone) umożliwia uzyskanie poprawnego obrazu nawet wtedy, gdy projektor nie jest umieszczony prostopadle do ekranu.

Po podłączeniu projektora do sieci LAN można zdalnie monitorować i sterować jego pracą – administrator błyskawicznie i często zdalnie może reagować na zaistniałe anomalie.

Mobilność
Zaledwie 3,3 kg i niewielkie wymiary 35 x 8,8 x 25,4 cm powodują, że projektor jest idealnym rozwiązaniem dla często podróżujących np. handlowców czy marketingowców. Wysoka jasność pozwala prowadzić prezentacje w nawet bardzo jasno oświetlonych, słonecznych salach. 10 W głośnik i zabezpieczenie menu kodem PIN to dodatkowe możliwości ułatwiające prezentacje w zastanych, nieznanych wcześniej warunkach.

Cena, dostępność i gwarancja
Projektor dostępny będzie w Polsce od lutego 2011 roku. Gwarancja: 3 lata na projektor, na lampę 1 rok (max 1.000 godzin). Przewidywana sugerowana cena detaliczna (z VAT) projektora wynosi 7 999 zł.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Projektory


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

119 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

439 zł Więcej...

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

249 zł Więcej...