reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Panoramiczny projektor Sanyo PLC-WK2500

dodano: 2010-12-07 14:27 | aktualizacja: 2010-12-07 16:31
autor: Paulina Nietrzpiel | źródło: Sanyo

sanyo logo SANYO Sales & Marketing Europe informuje, że od początku grudnia 2010 dostępny jest już w Polsce ultralekki (2,9 kg), panoramiczny projektor PLC-WK2500 o rozdzielczości WXGA (1280 x 800 pikseli), jasności 2.500 ANSI lumenów i kontraście 3.000:1. Nowa, 215 W lampa i wydajny system chłodzenia oraz ochrony przed kurzem pozwolił wydłużyć żywotność źródła światła, do co najmniej 6.000 godzin pracy projektora. System chłodzenia jest nie tylko wydajny ale i cichy – 29 dB w trybie eco i 34 dBw normalnym trybie. Najwyższej jakości obraz może mieć imponujący wymiar max. 300 cali (7,62 m) – po przekątnej.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Długowieczna lampa i filtry
Nowa lampa w połączeniu z usprawnionym systemem chłodzenia umożliwiła podwojenie czasu eksploatacji lampy w projektorze – do 6.000 godzin pracy w trybie ekonomicznym. Jednocześnie nowy, trójwarstwowy filtr o przedłużonej żywotności zapewnia niższe koszty eksploatacji – jego wymiana konieczna jest nie częściej niż 5.500 godzin pracy czyli praktycznie tak często jak i lampy – co dodatkowo obniża koszty. Trójwarstwowy filtr działa wydajniej, każda z warstw wyłapuje różnej wielkości cząsteczki kurzu – filtr wolniej się zapycha i skuteczniej chroni wnętrze projektora.
Zaledwie 0,7 W poboru mocy w trybie czuwania (stan by) dodatkowo obniża koszty eksploatacji projektora.

Prosta obsługa i monitorowanie przez LAN
Automatyczne rozpoznawanie źródła i jakości sygnału zwalnia użytkownika od czasochłonnego konfigurowania projektora po podłączeniu w nowym środowisku. Funkcja wyboru koloru tła pozwala na szybkie dostosowanie trybu pracy i uzyskanie wiernych barw niezależnie od koloru ściany czy ekranu, na którym wyświetlany jest obraz.

1,2-krotny zoom optyczny umożliwia regulację wielkości obrazu przy ograniczonych możliwościach zmiany jego położenia. Automatyczna korekta zniekształceń geometrii obrazu (Keystone) umożliwia natomiast uzyskanie poprawnego obrazu nawet wtedy, gdy projektor nie jest umieszczony prostopadle do ekranu. Po podłączeniu projektora do sieci LAN można zdalnie monitorować i sterować jego pracą – administrator błyskawicznie i często zdalnie może reagować na zaistniałe anomalie.Mobilność
Zaledwie 2,9 kg i niewielkie wymiary 33.4 x 10.5 x 24.7 cm powodują, że projektor jest doskonałym rozwiązaniem dla często podróżujących i wykonującym prezentacje m.in. pracownikom działów handlowych czy marketingu. Wysoka jasność pozwala prowadzić prezentacje w nawet bardzo jasno oświetlonych, słonecznych salach. 10 W głośnik i zabezpieczenie menu kodem PIN to dodatkowe możliwości ułatwiające prezentacje w zastanych, nieznanych wcześniej warunkach.

Cena, dostępność i gwarancja
Projektor dostępny będzie w Polsce od początku grudnia br. Gwarancja: 3 lata na projektor, na lampę 1 rok (max 2.000 godzin). Przewidywana sugerowana cena detaliczna (z VAT) projektora wynosi 3.999 zł.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Projektory


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R Plus

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

679 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2023

12 zł Więcej...

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

249 zł Więcej...