reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TV Dom i Polsat International bez koncesji

dodano: 2010-12-08 09:31 | aktualizacja: 2010-12-09 09:08
autor: Paulina Nietrzpiel | źródło: presserwis

KRRiT logo Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji podjęła uchwały o cofnięciu koncesji łódzkiej spółce TM Media na kanał TV Dom i Telewizji Polsat na kanał Polsat International. Decyzja spowodowana jest tym, że obie stacje nie rozpoczęły nadawania programu, w wyznaczonym dla nich terminie. TV Dom otrzymał koncesję już w maju 2008 r. Polsat International dostał koncesję od KRRiT z początkiem kwietnia 2009 r. Zwykle stacje po otrzymaniu koncesji mają rok na uruchomienie kanałów, jeśli nie poczną żadnych starań w tym kierunku, Krajowa Rada ma obowiązek cofnąć koncesję.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Polsat International miał być kanałem skierowanym do do Polonii. Stacja powstałaby na bazie Polsatu 2, który aktualnie można odbierać w kraju i za granicą m.in. w USA i Australii.

TV Dom miał być kanałem tematycznym, poświęconym szeroko rozumianemu rynkowi nieruchomości, budownictwu i architekturze. W Polsce znany jest kanał o podobnej tematyce, o nazwie Domo, produkowany przez CANAL+ Cyfrowy. TM Media już wcześniej miała wątpliwości, co do uruchomienia swojej nowej stacji i zapowiadała, że może nie wystartować. 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

429 zł Więcej...

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

159 zł Więcej...