reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

TNK HD: nowy soft dla ADB-2850ST z wyszukiwaniem kanałów

dodano: 2010-12-15 10:08 | aktualizacja: 2010-12-16 02:03
autor: Janusz Sulisz | źródło: Inf. własna

TNK HD 15 grudnia 2010 r. udostępniono nowe oprogramowanie dla dekodera ADB-2850ST na potrzeby Telewizji na Kartę HD (TNK HD). Nowy soft umożliwia wyszukiwanie kanałów satelitarnych. Do tej pory użytkownicy tego dekodera nie mieli możliwości dodawania nowych pozycji do listy kanałów. Nowa opcja pozwoli na dołączenie szeregu kanałów FTA z kilku pozycji orbitalnych, o ile ma się wykonaną odpowiednią instalację satelitarną.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
ADB-2850ST wyposażony jest w wielokrotnie nagradzaną grafikę Carbo, która umożliwia odbiorcom łatwą i intuicyjną obsługę, zaś użyteczna funkcja PVR-Ready umożliwia nagrywanie programów telewizyjnych na zewnętrzny twardy dysk podłączony do dekodera za pośrednictwem złącza USB 2.0. Dekoder Telewizji na Kartę HD to urządzenie łączące w sobie wysoką technologię z małymi rozmiarami i niską konsumpcją energii.

Okno informujące o możliwości wyszukania kanałów satelitarnych


Zastosowana technologia pozwoliła również na znaczne zmniejszenie rozmiarów dekodera przy zachowaniu wszystkich znanych z innych dekoderów funkcji, takich jak EPG, dostęp do nPortalu (umożliwiającego dostęp do wybranych portali internetowych - np. TVN24.pl czy Allegro - za pośrednictwem telewizora), dostęp do setek stacji radiowych poprzez nRadio czy wbudowany dekoder DVB-T, pozwalający na odbiór programów naziemnej telewizji cyfrowej w połączeniu z telewizorem nie posiadającym takiego tunera.

Wyszukiwanie kanałów


Wyszukiwanie działa wyłącznie w trybie automatycznym. Można przeszukać wszystkie kanały lub tylko nowe. Nie można samodzielnie wprowadzić częstotliwości. Przy okazji poszerzono obsługę DiSEqC z dwóch do czterech pozycji satelitarnych. Do LNB3 i LNB4 można przypisać jednego z następujących satelitów: Thor 6 (0,8°W), Amos (4,0°W), Atlantic Bird 1 (12,5°W), Telstar 12 (15,0°W), EuroBird 1 (28,5°E), Astra 2 (28,2°E) i Hispasat (30,0°W). Nowych satelitów dodawać nie można, nie ma też opcji edycji listy częstotliwości, więc nie mamy bezpośredniego wpływu na wyszukiwanie.

Konfiguracja LNB


Kanały są zapisywane na liście od pozycji 2001. Kanały TV są wymieszane ze stacjami radiowymi. Jest opcja wyszukiwania wyłącznie kanałów FTA, ale póki co wygląda na to, że nie działa (dekoder i tak szuka wszystko).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Prepaid CANAL+


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K - Uszkodzone opakowanie

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

579 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

239 zł Więcej...

Antena Inverto 120 jasnoszara

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze jasnoszarym....

399 zł Więcej...