reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Styczeń w Zone Reality

dodano: 2010-12-15 15:00 | aktualizacja: 2010-12-15 15:48
autor: Paulina Nietrzpiel | źródło: Zone Reality

Zone Reality Logo W styczniu 2010 na antenie Zone Reality widzowie będą mieli okazję obejrzeć mnóstwo premier. W nowej ofercie programowej znajdują się takie propozycje jak: "Bohaterowie bez fikcji", "W obronie prawa", "Podmiejski koszmar", "Multimama", "Mania chomikowania" oraz "Dowody z mętnej wody"Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
PREMIERA:  Bohaterowie bez fikcji
 
W każdą sobotę o godz. 11:00 i 18:00, od 1 stycznia (dwa odcinki)
 
 
Ten ekscytujący serial opowiada z życia wzięte historie o prawdziwych bohaterach, którzy wykraczają daleko poza zakres swoich obowiązków i ratują zarówno swoich bliskich, jak i osoby zupełnie im obce. Ze szczegółowych opowieści świadków, ofiar i samych ratowników oraz z rekonstrukcji wydarzeń wyłaniają się przykłady prawdziwej odwagi.
 
Odważny mężczyzna ratuje swoich młodych sąsiadów uwięzionych w płonącym domu i nie zważa na zagrożenie dla własnego życia; na Hawajach katamaran wywraca się do góry dnem – tylko refleks jednego z żeglarzy pozwala uratować innych pasażerów łodzi; kiedy jeden z dwójki spadochroniarzy traci przytomność podczas skoku, jego kolega skacze za nim i otwiera jego spadochron i w końcu obaj spadną na ziemię.
 
PREMIERA: W obronie prawa
Od poniedziałku do piątku o godz. 13:00 i 20:00, od 6 stycznia
 
Odważni funkcjonariusze policji narażają własne zdrowie i życie, aby uczynić świat bezpieczniejszym i chronić nas przed przestępcami. Często słyszy się o ryzyku związanym z ich pracą, ale rzadko można zobaczyć z bliska, jakim naprawdę wyzwaniom muszą stawiać czoło każdego dnia.
 
Dzięki temu przełomowemu serialowi widzowie mają wreszcie okazję zajrzeć za kulisy często niebezpiecznego świata stróżów porządku.
 
Dla policjantów każdy dzień jest inny – poszczególne odcinki serialu odzwierciedlają tę różnorodność ich pracy. Policja zrobiła wyjątek i umożliwiła ekipie serialu towarzyszenie swoim funkcjonariuszom w ich codziennych patrolach w najniebezpieczniejszych miastach – dzięki temu widz trafia w sam środek akcji i może obserwować policjantów ze służb miejskich i krajowych walczących o przestrzeganie prawa i zachowanie porządku. Widzowie serialu śledzą wszelkie wydarzenia na gorąco, towarzyszą policjantom zajmującym się morderstwami, wypadkami drogowymi, zaginionymi osobami, sprawami narkotykowymi i włamaniami.
 
PREMIERA: Podmiejski koszmar
Od poniedziałku do piątku o godz. 21:00, od 10 stycznia
 
Serial opowiada współczesne historie detektywistyczne i pokazuje, że przestępczość nie jest wyłączną domeną miast – w rzeczywistości jedne z najokrutniejszych i najbardziej niespodziewanych przestępstw ostatnich lat zostały popełnione w niebudzących żadnych podejrzeń i z pozoru niewinnych społecznościach.
 
Widzowie serialu „Podmiejski koszmar” poznają historie najtrudniejszych do rozwiązania brytyjskich zagadek kryminalnych. Ten serial to swoiste połączenie wywiadów przeprowadzonych z oficerami śledczymi, przyjaciółmi i rodzinami uczestników opisywanych zdarzeń z policyjnymi materiałami, nagraniami telewizji przemysłowej, domowymi filmami wideo i zdjęciami. Ponadto każdy odcinek przedstawia stylizowaną i fabularyzowaną rekonstrukcję wydarzeń ilustrującą opowiadaną historię – naprawdę trudno oderwać się od ekranu. W kolejnych odcinkach poznajemy między innymi żonę, która do ulubionego dania curry swojego męża dolała płynu do chłodnic, stateczną panią domu przemieniającą się w internetową dominę, a w końcu w morderczynię oraz kobietę, która postanowiła rozwiązać swoje problemy finansowe, nakłaniając siostrzeńca do makabrycznej zbrodni.
 
PREMIERA FILMU DOKUMENTALNEGO: Multimama
Sobota, 8 stycznia, godz. 19:00
 
Informacja o kobiecie z Kalifornii, która urodziła ośmioraczki, została przyjęta bardzo pozytywnie na całym świecie. Jednak media nie traciły zainteresowania ósemką nowo narodzonych maluchów i cudem ich narodzin. W ciągu niecałych dwóch tygodni świat dowiedział się, że Nadya Suleman, matka dzieci, nie ma pracy ani męża, za to ma szóstkę innych dzieci – nagle Nadya stała się najgorszą matką w Ameryce, określaną mianem „Oktomamy”.
 
Ten godzinny film dokumentalny, który odkrywa przed widzami wiele tajemnic, przybliża nam świat Nadyi i jej dzieci oraz pozwala poznać całą historię z jej perspektywy.
 
PREMIERA: Mania chomikowania
Od poniedziałku do piątku o godz. 19:00, od 3 stycznia
 
Mania chomikowania to fascynujący serial przedstawiający życie ludzi, których opór przed pozbywaniem się zbędnych rzeczy jest do tego stopnia niekontrolowany, że doprowadza ich na skraj załamania nerwowego. Niezależnie od tego, czy grozi im eksmisja, utrata dzieci, więzienie czy rozwód, wszyscy oni desperacko potrzebują pomocy. W każdym odcinku kamera towarzyszy bohaterom i śledzi dramatyczne wysiłki ekspertów usiłujących im pomóc. 
Uprzątnięcie i wyczyszczenie domu to dopiero pierwszy krok. Każdy zbieracz musi wyleczyć się ze swojego natręctwa, a terapia – jak zawsze w przypadku uzależnień – nie będzie łatwa. Dla niektórych wyrzucenie choćby takiego drobiazgu jak stara gąbka, guzik czy puste pudełko jest tak bolesne, że, nie zważając na konsekwencje, nie pozwolą dokończyć porządków. Innym profesjonalna pomoc i doradztwo pozwolą znaleźć siły na powrót do normalności. 
Na zakończenie każdego odcinka okaże się, kto potrafił poskromić swoją naturę zbieracza, a kto – mimo pomocy – nadal cierpi przez tę straszną chorobę. 
 
PREMIERA: Dowody z mętnej wody
W weekendy o godz. 21:00, od 8 stycznia
 
Dla przestępców woda jest wymarzonym wspólnikiem w morderstwie doskonałym: zmywa, zatapia i zabiera ciała, narzędzia zbrodni i dowody. Dla detektywów woda to wróg. Czasem na długo po tragedii woda ujawnia tajemnicze ślady świadczące o dramacie, jaki się rozegrał. Bardzo często, aby odkryć prawdę, detektywi muszą korzystać z niecodziennych sposobów, co ukazuje ten serial.
 
W pierwszym odcinku dochodzi do makabrycznego odkrycia – fale wyrzucają na brzeg wyspy w okolicach Nowego Brunszwiku szkielet, a my obserwujemy pracę detektywów usiłujących rozwiązać zagadkę bezimiennej kobiety. W innym odcinku policja znajduje w strumieniu zmasakrowane ciało młodej dziewczyny. Czy woda zmyła całą nadzieję na odnalezienie jej zabójcy?


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Usługa CANAL+ BOX 4K Ultra HD

Najnowszy dekoder CANAL+ BOX 4K (model HY4001) w nowej cenie...

199 zł Więcej...

Stojak bezinwazyjny do okna rozporowy

Bezinwazyjny, wnękowy stojak dla anteny satelitarnej lub DVB-T z drążkiem...

149 zł Więcej...

Nagrywarka 4K UHD HyperCap II Duo

Nagrywarka (grabber) i streamer sygnału HDMI w wysokiej jakości, bezpośrednio...

1 890 zł Więcej...