reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Kanały Disneya na Święta Bożego Narodzenia

dodano: 2010-12-17 13:07 | aktualizacja: 2010-12-17 13:47
autor: Paulina Nietrzpiel | źródło: Disney

The Walt Disney Company W tym roku firma The Walt Disney Company przygotowała na kanałach Disney Channel, Disney XD i Playhouse Disney specjalną, świąteczną ofertę programową. W bożonarodzeniowy nastrój wprowadzą wszystkich, uwielbiane przez widzów filmy Disneya, jak „Królewna Śnieżka i Siedmiu Krasnoludków”, „Pocahontas”, „Dawno temu w trawie”, czy „Toy Story 2”. Dodatkowo, przez całe Święta będzie można oglądać odcinki specjalne najpopularniejszych seriali kanałów Disney Channel, Disney XD i Playhouse Disney.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Disney Channel:

„KRÓLEWNA ŚNIEŻKA I SIEDMIU KRASNOLUDKÓW”
Pierwsza pełnometrażowa animowana wersja Królewny Śnieżki w czwartek, 23 grudnia o godz. 10:30. „Królewna Śnieżka i Siedmiu Krasnoludków” to bajka o pięknej księżniczce, która znajduje bezpieczną przystań w domu siedmiu uroczych krasnoludków. Jednak, kiedy tajemnicza, stara kobieta przychodzi do niej z zatrutym jabłkiem, królewna musi stawić czoła przeciwnością losu.

„POCAHONTAS”
Dzięki klasycznej produkcji Disneya, „Pocahontas”, tegoroczna Wigilia będzie jeszcze bardziej wyjątkowa. Emisja filmu 24 grudnia, o godz. 11:05.

Historia dzieje się w roku 1607, tuż po rozpoczęciu nowej ery odkryć geograficznych. Grupa brytyjskich łowców przygód pod dowództwem chciwego zarządcy Virginia Company Johna Ratcliffe’a i nieustraszonego żołnierza o nazwisku John Smith wyrusza w rejs do Nowego Świata na pokładzie statku Susan Constant w poszukiwaniu złota i innych skarbów. W tym czasie w Wirginii piękna młoda Indianka o imieniu Pocahontas, córka wodza Powhatana, zastanawia się nad swoim życiem i marzy o tym, co znajduje się zaraz za zakrętem rzeki. Czy Pocahontas powinna wyjść za Kocouma, srogiego wojownika, którego wybrał dla niej ojciec, czy los zgotował jej inne rozwiązanie? Pocahontas zwraca się ku swoim leśnym przyjaciołom – psotnemu szopowi Meeko, przebojowemu kolibrowi Flitowi i Babci Wierzbie, 400-letniej mistycznej duszy zamieszkującej stare drzewo – prosząc ich o wsparcie i radę.

„SŁONECZNA SONNY”
Podwójny odcinek serialu „Słoneczna Sonny”, zatytułowany „Falling for the Falls” już w Wigilę o godz. 14:00. W świątecznym odcinku Chad zaprasza Sonny na randkę, ale kiedy się spotykają, chłopaka zżerają nerwy i nic nie idzie po jego myśli.

„TOY STORY 2”
„Toy Story 2" jest fascynującą kontynuacją hitu, a zarazem przełomowej animacji komputerowej produkcji Disney/Pixar. Disney Channel zaprasza na film 20 grudnia o godz. 10:30 i 29 grudnia również o godz. 10:30.

W części drugiej zabawnych przygód grupy przyjaciół, Andy wyjeżdża na obóz letni, a zabawki zostają bez nadzoru. Wtedy obsesyjny zbieracz zabawek porywa Woodiego, który nie ma bladego pojęcia, że jest cenną zdobyczą do kolekcji. Wszystko teraz zależy od Buzza i gangu z pokoju Andiego – Pana Bulwy, Cienkiego, Rexa i Hamma. Muszą przystąpić do akcji i uratować ich kumpla przed skończeniem jako eksponat muzealny. Film pełen jest emocji i zabawy, kiedy zabawki pakują się z jednych tarapatów w kolejne podczas ich śmiałego wyścigu, by zdążyć do domu... zanim wróci Andy.


Disney XD:

„DAWNO TEMU W TRAWIE”
Premiera pełnometrażowej produkcji studia Disney/Pixar, „Dawno temu w trawie” już w Wigilię o godz. 09:25.

Ten przełomowy film przedstawia losy bohatera o imieniu Flik, oryginalnego i odbiegającego sposobem myślenia od reszty mrówek osobnika. Kiedy gang chciwych koników polnych żąda dużej porcji zebranego przez mrówki w pocie czoła żniwa, Flik bierze sprawy w swoje ręce i postanawia szukać pomocy gdzie indziej. Tak zaczynają się wielkie kłopoty.

„PARA KRÓLI”
Disney XD prezentuje nowy serial zatytułowany „Para Króli”, którego pierwszy podwójny odcinek zostanie wyemitowany w pierwszy dzień Świąt o godz. 08:45.

16-letnie bliźniaki, Brady (w tej roli Mitchel Musso znany z serialu „Hannah Montana”) oraz Boomer (grany przez Doca Shawa znanego z serialu „Nie ma to jak statek”), prowadzą typowe życie nastolatków wychowywanych przez wujostwo z Chicago. Wszystko zmieni się wraz z przyjazdem Masona, królewskiego sekretarza z wyspy Kinków, który poinformuje ich o ich niezwykłym pochodzeniu.

Playhouse Disney:

„ZŁOTA RĄCZKA”
Dwa specjalne odcinki „Złotej Rączki” wyemitowane zostaną w pierwszy dzień Świąt o godz. 08:15 na Playhouse Disney. Zabawa zacznie się wraz z odcinkiem „Flicker Saves Christmas”.

Silna burza w Wigilię zmusza Mikołaja do awaryjnego lądowania na wzgórzach Sheet Rock. Aby uratować Święta, Maniek i narzędzia, pomagają Mikołajowi w dostarczeniu wszystkich prezentów.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 8-10/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 8-10/2023

12 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle G Google TV

Homatics Dongle G to odtwarzacz multimedialny 4K o kompaktowej konstrukcji...

279 zł Więcej...

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...