reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Reaktywacja „Idola” w Polsacie

dodano: 2010-12-29 15:58 | aktualizacja: 2010-12-29 17:16
autor: Paulina Nietrzpiel | źródło: tvpolsat.info

Polsat logo od 2006 W tygodniku Cyfrowego Polsatu „tv2Tygodnik” pojawiła się informacja, że telewizja Polsat zamierza reaktywować, bardzo popularny przed kilkoma laty, muzyczny program „Idol”. Rozpoczęto już poszukiwanie nowego jury, gdyż na przywrócenie starego (Elżbieta Zapendowska, Robert Leszczyński, Jacek Cygan, Kuba Wojewódzki – bez III edycji oraz Maciej Maleńczuk i Marcin Prokop – tylko III edycja) nie ma szans. Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Potencjalnymi kandydatami są np. Piotr Rubik, Beata Kozidrak, Wojciech Łozowski. Członek zarządu i dyrektor programowy Polsatu, Nina Terentiew powiedziała, że chciałaby, by w nowym jury zasiadły właśnie gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Jak na razie nie zapadły jeszcze żadne decyzje w tej sprawie. Nie wiadomo również kiedy planowany jest start programu. 

Jak można się domyślać "Idol" jest odpowiedzią Polsatu na przygotowywane właśnie przez TVN muzyczne showu "X Factor", które ma wystartować już na wiosnę 2011 roku. 


 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle R 4K

Homatics Dongle R to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

269 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 690 zł Więcej...

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

339 zł Więcej...