reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Reaktywacja „Idola” w Polsacie

dodano: 2010-12-29 15:58 | aktualizacja: 2010-12-29 17:16
autor: Paulina Nietrzpiel | źródło: tvpolsat.info

Polsat logo od 2006 W tygodniku Cyfrowego Polsatu „tv2Tygodnik” pojawiła się informacja, że telewizja Polsat zamierza reaktywować, bardzo popularny przed kilkoma laty, muzyczny program „Idol”. Rozpoczęto już poszukiwanie nowego jury, gdyż na przywrócenie starego (Elżbieta Zapendowska, Robert Leszczyński, Jacek Cygan, Kuba Wojewódzki – bez III edycji oraz Maciej Maleńczuk i Marcin Prokop – tylko III edycja) nie ma szans. Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Potencjalnymi kandydatami są np. Piotr Rubik, Beata Kozidrak, Wojciech Łozowski. Członek zarządu i dyrektor programowy Polsatu, Nina Terentiew powiedziała, że chciałaby, by w nowym jury zasiadły właśnie gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Jak na razie nie zapadły jeszcze żadne decyzje w tej sprawie. Nie wiadomo również kiedy planowany jest start programu. 

Jak można się domyślać "Idol" jest odpowiedzią Polsatu na przygotowywane właśnie przez TVN muzyczne showu "X Factor", które ma wystartować już na wiosnę 2011 roku. 


 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 11-12/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 11-12/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

319 zł Więcej...