reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nie „Idol”, a „Must be the music. Tylko muzyka” w Polsacie

dodano: 2010-12-30 17:26 | aktualizacja: 2010-12-31 13:04
autor: Paulina Nietrzpiel | źródło: tvpolsat.info

Polsat logo od 2006 To jednak nie „Idol” będzie konkurentem „X Factor”. W marcu 2011 roku na antenie Polsatu swój debiut będzie miał inny talent show - „Must be the music. Tylko muzyka”. Program poprowadzi tradycyjnie Maciek Rock, a w trzyosobowym jury zasiądzie m.in. Adam Sztaba. Castingi ruszą już w styczniu nowego roku i dobędą się w 10 polskich miastach. Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W programie nie ma granic wiekowych. Mogą zgłaszać się zarówno zespoły z rożnych gatunków muzycznych od popu do metalu, jak i wokaliści, chóry, orkiestry, instrumentaliści czy nawet beatboxerzy. A na castingu można zaprezentować własny utwór lub cover. 

Do półfinałów, które zostaną wyemitowane na żywo, przejdą najlepsi, którzy zostaną podzieli na 6-osobowe grupy. Do finału trafią po dwie osoby z każdego półfinału, gdzie powalczą o 100 tys. zł i wstęp festiwalu TOPtrendy 2011.

Zupełną nowością będzie powiązanie „Must be the music. Tylko muzyka” z Facebookiem. Za pomocą portalu uczestnicy programu będą zarabiać pieniądze za wykonane utwory. A to wszystko dzięki widzom klikającym na piosenki swoich ulubionych artystów. Na specjalnie przygotowanym profilu facebook.com/tylkomuzyka, będzie można także obejrzeć wszystkie występy uczestników, making offy, rozmaite ciekawostki, a także komentować wszystko.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

219 zł Więcej...

SAT Kurier - 9-10/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2022

12 zł Więcej...