reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nowa linia monitorów LG SUPER LED

dodano: 2011-01-03 10:00 | aktualizacja: 2011-01-03 15:47
autor: Paulina Nietrzpiel | źródło: LG

LG logo.jpg Podczas targów elektronicznych Consumer Electronics Show, organizowanych w dniach 6-9 stycznia 2011 r. w Las Vegas, LG Electronics zaprezentuje nową linię monitorów SUPER LED. Obejmuje ona modele E2290V, E2381V, IPS2360V i E41, opiera się na wyjątkowej technologii LG, oferując klientom szereg nowatorskich i interesujących rozwiązań.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- Jako lider rynku monitorów LED, firma LG zamierza znacząco zwiększyć satysfakcję klientów dzieki swojej najnowszej linii zaawansowanych monitorów – powiedział Havis Kwon, prezes i dyrektor generalny firmy LG Home Entertainment Company. - Niezwykle oryginalna stylistyka i wysokie parametry techniczne sprawiają, że monitory SUPER LED LG wyznaczają nowe standardy stylu i wydajności w kategorii monitorów najwyższej klasy.

Najcieńsza obudowa i zdumiewająco realistyczny obraz
Grubość wynosząca zaledwie 7,2 mm sprawia, że monitor E2290V, wyróżniony nagrodą CES w kategorii Innowacje, jest bezsprzecznie najcieńszym monitorem na rynku. W przeciwieństwie do monitorów konwencjonalnych, podstawa monitora E2290V charakteryzuje się delikatnie zaokrąglonymi liniami i wyjątkowym, metalicznym wykończeniem. Gniazdo przewodu zasilającego oraz gniazdo umożliwiające podłączenie monitora do komputera ukryte są na tylnej ścianie podstawy. Jest to innowacyjne okablowanie EZ. Natomiast zaawansowana technologia wyświetlania obrazu sprawia, że czas reakcji monitora E2290V wynosi zaledwie 2 ms, dzięki czemu obrazy są wyjątkowo jasne i krystalicznie czyste.
 
Monitor LG E2381V wyposażony jest w funkcję Super+ Resolution, będącą owocem wieloletnich badań w zakresie skalowania obrazu, która kompensuje utratę jakości obrazu podczas ich powiększania, jednocześnie poprawiając ostrość rozmytych konturów i wzmacniając przygaszone kolory. Poza tym funkcja Super+ Resolution zapewnia współczynnik kontrastu wynoszący ponad 10 000 000:1, czyli znacznie wyższy niż w przypadku konwencjonalnych monitorów. Gwarantuje on wyjątkową ostrość i realizm obrazu. Monitor E2381V charakteryzuje się również wyjątkowo cienką obudową, nadającą mu stylowy i atrakcyjny wygląd.

Jaśniejsze kolory przy niższym zużyciu energii
Monitor IPS2360V to udane połączenie zalet technologii IPS i LED. Charakteryzuje się nawet dziesięciokrotnie szerszym kątem widzenia niż konwencjonalne monitory. Dzięki funkcji 6 Axis Color Control monitor IPS2360V zapewnia stabilność kolorów i jednolitą jasność niezależnie od kąta widzenia. W rezultacie to idealne urządzenie do wszystkich zastosowań, od edycji filmów wideo po obróbkę grafiki i granie w gry komputerowe. Natomiast technologie Full HD, Mega C/R i HDMI sprawiają, że monitor IPS2360V zapewnia również wyjątkową jakość obrazu.

Zalety monitorów SUPER LED idą w parze z niskim zużyciem energii. Dzięki zastosowaniu technologii Dynamic Power Saving monitory serii E41 zużywają o 25% mniej energii niż konwencjonalne monitory LED, bez wpływu na jakość obrazu. Ponadto monitor E41 dostępny jest z dwiema różnymi ramkami – „szczotkowaną” i błyszczącą, które stanowią atrakcyjne uzupełnienie stylowej i cienkiej obudowy.

Ciągłe inwestycje LG w badania i rozwój gwarantują, że linia monitorów SUPER LED będzie sukcesywnie udoskonalana i wzbogacana o coraz bardziej zaawansowane funkcje.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii OLED


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

459 zł Więcej...

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

159 zł Więcej...

Uchwyt do krokwi pod rynnę

Uchwyt do krokwi pod rynnę

189 zł Więcej...