reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Ciąg dalszy nastąpił” - nowy program w TVN24

dodano: 2011-01-05 11:54 | aktualizacja: 2011-01-05 12:51
autor: Paulina Nietrzpiel | źródło: TVN

Tomasz Sianecki Tomasz Sianecki, dziennikarz TVN24, od nowego roku wcieli się w rolę detektywa. Weźmie pod lupę różne historie, afery, ciekawostki sprzed lat, którymi żyła cała Polska, nawet świat, a które dość szybko poszły w niepamięć. A przecież jakiś „Ciąg dalszy nastąpił”. Jaki? Widzowie będą mogli sprawdzić już 15 stycznia br. (sobota) o godzinie 17:10 w TVN24.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Powroty do różnych historii Tomasz Sianecki zacznie od 2001 roku. Będzie bazował na materiałach filmowych „Faktów” oraz ówczesnych publikacjach prasowych, które omawiać będzie Grzegorz Miecugow. Dziennikarze będą się pochylać nad sprawami sprzed dekady aż do chwili obecnej. A sprawy będą naprawdę z różnych dziedzin.

- Będziemy je przypominali i dopisywali ciąg dalszy, próbując niektóre sprawy rozwikłać – mówi Tomasz Sianecki – Na przykład przypomnimy jak rozpadała się Unia Wolności czy AWS oraz co się stało z milenijnym dzieckiem, czyli pierwszym Polakiem urodzonym w nowym tysiącleciu.

W 2001 roku Adam Małysz wygrał Turniej Czterech Skoczni. Nagrodą był sportowy samochód Audi. Mistrz odmówił odebrania auta w obawie przed kradzieżą… Co się stało z wozem? Czym jeździ Adam? Czy ktoś jeszcze pamięta przerażenie i zamieszanie związane z chorobą wściekłych krów? Czy nadal nam zagraża? Czy rzeczywiście ogólnoświatowa histeria miała realne podwaliny?

Dziennikarze wracać też będą do afer i zagadnień z polityki. Co się dzieje z Lwem Rywinem? Co z doniesieniami o broni jądrowej w Kaliningradzkim Okręgu Specjalnym?

„Ciąg dalszy nastąpił” sprawdzi powyższe historie. Ponadto dziennikarze programu czekają na maile od widzów (na Kontakt24) z propozycjami niedokończonych spraw.

W programie będzie też specjalny kącik „Jak oni wyglądali”. W pierwszym odcinku zostaną pokazani, jak przez dziesięć lat zmienili się znani reporterzy… z Tomaszem Sianeckim włącznie.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

349 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...