reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Jak oni mieszkają?” (MTV Cribs) od stycznia w TVP1

dodano: 2011-01-06 09:13 | aktualizacja: 2011-01-07 11:14
autor: Paulina Nietrzpiel | źródło: TVP

TVP1 TVP 1 Jedynka W sobotę, 15 stycznia br. o godz. 17:20 w TVP1 pojawi się nowy program, znany widzom z MTV jako „MTV Cribs” - „Jak oni mieszkają?”. W programie kamery odwiedzają prywatne domy, artystów, sportowców i innych celebrytów, pokazując jak mieszkają i żyją. Z pewnością nie zabraknie wielu ciekawostek z życia gwiazd. W pierwszym odcinku kamery zajrzą do domu Patrycji Kazadi. Widzowie poznają jej ulubione miejsca domu, w którym na co dzień mieszka z rodzicami i młodszym rodzeństwem. Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Kolejną gwiazdą programu będzie Anna Wyszkoni, dla której dom jest głównie ostoją po wyczerpujących trasach koncertowych. Właśnie w nim najlepiej relaksuje się w towarzystwie bliskich. 

Następny odcinek „Jak oni mieszkają?” zostanie wyemitowany dopiero miesiąc później (19 lutego br.), z powodu skoków narciarskich. Jego gwiazdą będzie Natalia Kukulska, która oprócz domu pokaże również swoje prywatne studio nagraniowe. Kamery do swojego domu zaprosiły również siostry Radwańskie. Agnieszka i Urszula w przerwie między kolejnymi meczami najchętniej relaksują się oglądając filmy w prywatnej sali kinowej lub pływając w basenie.  


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

239 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 599 zł Więcej...