reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

NTC w SHD 85 od TP, VH-1 Europe na liście

dodano: 2011-01-19 00:56 | aktualizacja: 2011-01-19 13:06
autor: Jacek Grzeszczak | źródło: Inf. własna/green ninja (Forum SK)

logo TP nowe tpsa Jak informują redakcję serwisu satkurier.pl abonenci oferty satelitarnej TP, w dekoderach Samsung SHD 85 od 10 stycznia udostępniono możliwość odbioru kanałów naziemnej telewizji cyfrowej, jeśli tylko klient TP znajduje się w jej zasięgu i podłączy do terminala antenę TV naziemnej. Aby kanały pojawiły się na liście po podłączeniu anteny należy dokonać ponownej instalacji kanałów. Po wykonaniu tego procesu do listy zostaną dodane nowe pozycje.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Zakładka z kanałami naziemnymi jest w dekoderze jako następna zakładka pod opcją „TV na życzenie”. Lista jest przygotowana na bazie gotowego układu zależnego od wykrycia sygnału, nie meldują się kanały zagraniczne, nawet jeśli jest się w ich zasięgu. Ponieważ lista jest zależna od operatora - może brakować wybranych kanałów (brak m.in. testów PULS 2 z drugiego multipleksu, serwis zostanie dodany na pozycję 9 19 stycznia).

Aktualna lista kanałów w pozycji TV naziemna na dekoderach Samsung SHD 85:
1. TVP1
2. TVP2
3. TVP Info
4. Polsat
5. TVN
6. TV4
7. TV Puls
8. TVN Siedem
9. Puls 2 (testy, na liście od 19 stycznia)
12. TVP Kultura
13. TVP Historia

Brak TVN Warszawa dostępnego wyłącznie lokalnie w Warszawie i okolicach. Pozycje 10 i 11 są zarezerwowane na zapowiadane kanały TV6 (od TV4) i Polsat Sport News (od Telewizji Polsat), których przekazu jeszcze nie zainaugurowano.

Jednocześnie 19 stycznia na liście w dekoderach platformy TP znajdzie się kanał VH1 Europe, a VH1 Polska zostanie przemianowany na Comedy Central Family.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Orange TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Twin Televes

Podwójny konwerter Universal Twin hiszpańskiej firmy Televes o współczynniku szumów...

79 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

389 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

CAM CI+ 4K ECP z odbiorem TVP 4K, CANAL+ 4K...

199 zł Więcej...