reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Starożytni kosmici” - nowy serial w History

dodano: 2011-01-28 12:25 | aktualizacja: 2011-01-28 12:58
autor: Paulina Nietrzpiel | źródło: History

History HD Logo Do oferty kanału History dołącza nowy serial „Starożytni kosmici. Bada on najbardziej wiarygodne dowody odwiedzin Ziemi przez przybyszów z kosmosu w przeciąg ostatnich 75 milionów lat - od epoki dinozaurów, przez starożytny Egipt, po współczesne niebo nad zachodnimi pustyniami USA. Prastare rysunki naskalne dziwnych istot, przypominająca asfalt substancja w egipskiej piramidzie zrobiona ze szczątków niezidentyfikowanych stworzeń, masowe obserwacje UFO w Ameryce – to tylko kilka dziwnych tematów, jakimi się zajmiemy.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Opisy odcinków (data emisji – kanał History):

13 lutego, 20:00 - Goście
Chińskie legendy opowiadają o przywódcy, który przybył na Ziemię na latającym smoku. Czy to mógł być statek kosmiczny? Niektórzy wierzą nawet, że przybysze z kosmosu zmienili bieg naszej historii.

20 lutego, 20:00 - Misja
W wielu kulturach zachowały się ślady domniemanych wizyt kosmitów, którzy jakoby przybywali na Ziemię, by ją badać, wydobywać surowce, eksperymentować na ludziach, a nawet by nas podbić.

27 lutego, 20:00 - Dowód
Jeśli naprawdę odwiedzali nas kosmici, co po nich zostało? Sanskryckie teksty opisują latające maszyny zwane wimanami. Megalityczne kamienne budowle w Egipcie noszą ślady precyzyjnego cięcia.

6 marca, 20:00 – Bliskie spotkania
Znamy wiele doniesień o spotkaniach z obcymi istotami i tajemniczych przedmiotach na niebie. Czy te relacje, od czasów biblijnych po dzień dzisiejszy, mogą dowodzić, że kosmici ciągle nas odwiedzają?

13 marca, 20:00 - Powrót
Co by się stało, gdyby się odezwali do nas kosmici? Kto miałby z nimi rozmawiać w imieniu ludzkości i w jaki sposób? Co się stanie, jeśli powrócą? Niektórzy wierzą, że to już miało miejsce.

„Starożytni kosmici” na antenie History HD w każdą sobotę od 5 lutego o godz. 20.00, a na History w każdą niedzielę od 13 lutego – 20.00.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Informacje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AX 4KBOX HD61 Twin

AX 4K HD61 Twin - najnowszy odbiornik Ultra HD marki...

849 zł Więcej...

Odbiornik TechniSat DIGIPLUS UHD S

DIGIPLUS UHD S to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej firmy...

1 190 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

279 zł Więcej...
reklama