reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Horrory w INEA VOD za 2 zł

dodano: 2011-02-02 10:34 | aktualizacja: 2011-02-02 10:46
autor: Paulina Nietrzpiel | źródło: INEA

INEA Widzowie wypożyczalni filmów VOD w INEA mogą zakochać się na zabój, nie wychodząc z domu… i to nie tylko w Walentynki. Operator przygotował na luty ociekające krwią i namiętnością horrory w specjalnej cenie 2 zł za film. W ofercie blisko 30 propozycji filmowych. W lutym swoją premierę w INEA VOD mają też m.in. trzymające w napięciu thrillery Zabójcze kłamstwa, „Gdzie jest Nancy” oraz „Zbrodnia”, czarna komedia o Zombiakach z udziałem Carrie-Anne Moss – „Fido” i megaprodukcja wojenna „VI Batalion”, z Jamesem Franco nominowanym w tym roku do Oscara.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Krwawe walentynki, czyli luty pod znakiem horrorów w INEA VOD zapewniają podróż wprost do piekła z filmem „Train. Rzeźnia na szynach”, odkrywają mroczne tajemnice australijskich bezdroży w „Wolf Creek”, zbierają żniwa zabójczego wirusa w „Śmiertelnej Gorączce 2” i odkrywają plagę samobójstw w „Mieście Śmierci”.

W Wypożyczalni filmów VOD w INEA na widzów czeka także krwawa cena prawdy w „Kłamstwie”, potworne tajemnice starego domu w „Amityville” i piekło na ziemi w „Hellraiser 8 – hellworld.com”. Nie zabranie także Rutgera Hauera jako króla wampirów w „Dracula III”. Poza tym można wypożyczyć w specjalnej cenie takie kultowe pozycje jak „Dzień żywych trupów”, „Noc żywych trupów”, „Blair Witch 2” czy „Laleczka Chucky: Następne pokolenie”.

Więcej informacji o nowościach w wypożyczalni filmów VOD: www.inea.pl/vod.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

LNB Octo Fuba DEK 817 LTE

Markowy konwerter 8-wyjściowy Fuba to najwyższej jakości urządzenia tego typu...

265 zł Więcej...

Konwerter SCR 4UB Opticum Robust 3 Legacy

Konwerter Unicable UB4 + 3 Legacy marki Opticum Robust pozwala...

129 zł Więcej...

Nagrywarka 4K UHD Velocap X Pro

Nagrywarka HDMI  - materiału wideo wysokiej rozdzielczości na zewnętrzne nośniki...

990 zł Więcej...