reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TV Trwam dostępna przez komórkę

dodano: 2011-02-03 10:53 | aktualizacja: 2011-02-04 11:14
autor: Janusz Sulisz | źródło: wp.pl

TV Trwam Telewizja Trwam po raz kolejny udowodniła, że postęp technologiczny nie jest jej straszny, a ona sama stara się podążać z duchem czasu. Od 3 lutego br. można już ją oglądać bezpośrednio z iPhone'a i iPada od Apple. Dzięki tej samej aplikacji, użytkownicy wyżej wymienionych gadżetów mogą odbierać też takie kanały jak: TVN24, Ale Kino!, Eska TV, Interia TV, TVN CNBC Biznes, TV Łomża, Toya, Pomerania TV, ITV i Tele 5. Nie brakuje również stacji zagranicznych: NHK, Euronews International, Al Jazeera Sport, Al Jazeera, ChristusVincit-TV, Dami, Press TV i France24.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
To jednak nie jedyne osiągnięcie telewizji o. Rydzyka w zakresie nowości technologicznych. Należy przypomnieć, że TV Trwam była jedną z pierwszych stacji telewizyjnych, która udostępniła swój sygnał telewizyjny (tzw. streaming) w Internecie. Dzięki temu można ją oglądać na żywo za pośrednictwem witryny internetowej - bez telewizora. Co więcej, na stronie toruńskiej stacji dostępna jest także usługa VOD (wideo na życzenie).

Mimo takich osiągnięć nasuwa się pytanie, czy specyficzna grupa widzów TV Trwam skorzysta z postępu technologicznego, jaki oferuje jej o. Rydzyk. Zapewne nieliczna jej część jest użytkownikami iPhona czy iPada. Nie wszyscy także korzystają z Internetu.

Aplikację można pobrać w iTunes Store. Na razie jest darmowa. Od 5 lutego ma kosztować 0,79 euro. Program Telewizja na żywo (Live TV) stworzyła holenderska firma Brothers Media. Od 3 lutego aplikacja udostępnia także sygnał TV Trwam. Więcej informacji na stronie http://itunes.apple.com/pl/app/id415488023.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Aplikacje mobilne


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

309 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

289 zł Więcej...