reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TV Trwam dostępna przez komórkę

dodano: 2011-02-03 10:53 | aktualizacja: 2011-02-04 11:14
autor: Janusz Sulisz | źródło: wp.pl

TV Trwam Telewizja Trwam po raz kolejny udowodniła, że postęp technologiczny nie jest jej straszny, a ona sama stara się podążać z duchem czasu. Od 3 lutego br. można już ją oglądać bezpośrednio z iPhone'a i iPada od Apple. Dzięki tej samej aplikacji, użytkownicy wyżej wymienionych gadżetów mogą odbierać też takie kanały jak: TVN24, Ale Kino!, Eska TV, Interia TV, TVN CNBC Biznes, TV Łomża, Toya, Pomerania TV, ITV i Tele 5. Nie brakuje również stacji zagranicznych: NHK, Euronews International, Al Jazeera Sport, Al Jazeera, ChristusVincit-TV, Dami, Press TV i France24.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
To jednak nie jedyne osiągnięcie telewizji o. Rydzyka w zakresie nowości technologicznych. Należy przypomnieć, że TV Trwam była jedną z pierwszych stacji telewizyjnych, która udostępniła swój sygnał telewizyjny (tzw. streaming) w Internecie. Dzięki temu można ją oglądać na żywo za pośrednictwem witryny internetowej - bez telewizora. Co więcej, na stronie toruńskiej stacji dostępna jest także usługa VOD (wideo na życzenie).

Mimo takich osiągnięć nasuwa się pytanie, czy specyficzna grupa widzów TV Trwam skorzysta z postępu technologicznego, jaki oferuje jej o. Rydzyk. Zapewne nieliczna jej część jest użytkownikami iPhona czy iPada. Nie wszyscy także korzystają z Internetu.

Aplikację można pobrać w iTunes Store. Na razie jest darmowa. Od 5 lutego ma kosztować 0,79 euro. Program Telewizja na żywo (Live TV) stworzyła holenderska firma Brothers Media. Od 3 lutego aplikacja udostępnia także sygnał TV Trwam. Więcej informacji na stronie http://itunes.apple.com/pl/app/id415488023.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Aplikacje mobilne


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 -V1 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5679) ULTRABOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

199 zł Więcej...

SAT Kurier abonament za 2022 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2022 r. z wysyłką...

109 zł Więcej...