reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Były prezes ITI z platformą DTH w Hiszpanii

dodano: 2011-02-09 13:14 | aktualizacja: 2011-02-09 13:50
autor: Anita Dąbek | źródło: Inf. własna/Starmax

Starmax HD Starmax HD to nazwa nowej usługi DTH, która już wkrótce zadebiutuje na hiszpańskim rynku. Zdaniem jej twórców, przyniesie ona to, co do tej pory wydawało się luksusem: płatną telewizję w najwyższej jakości, atrakcyjną ofertę rozrywkową dla wszystkich i bardzo przystępną cenę. Hasłem przewodnim jest El precio más asequible con la máxima calidad para todos, co w tłumaczeniu oznacza Najbardziej przystępna cena z zachowaniem najwyższej jakości dla wszystkich.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Głównym atutem Starmax HD będzie całkowity brak umów. Podobnie jak w przypadku polskiej Telewizji na Kartę będzie tu funkcjonować system przedpłat. Oznacza to wolną rękę dla klienta i możliwość korzystania z oferty w dowolnym czasie. Oferta Starmax HD będzie składać się z programów dla całej rodziny. Nie zabraknie kanałów dokumentalnych, filmowych, sportowych i dziecięcych. Wiele z nich będzie w wysokiej rozdzielczości (HDTV).

Starmax HD jest własnością Starmax TV Espańa, spółki zależnej Starmax UK, która z kolei została utworzona przez amerykańskich i europejskich inwestorów z dużym doświadczeniem na rynku płatnej telewizji.

Starmax HD pojawi się w Hiszpanii na początku wiosny 2011 roku. Zespół odpowiedzialny za uruchomienie poprowadzą Maciej Sojka, Alejandro Baquero i Alfonso Noaim.

Maciej Sojka ma duże doświadczenie na rynku płatnej telewizji i będzie Dyrektorem Generalnym Starmax HD. Był dwukrotnie wymieniany przez brytyjski magazyn Cable & Satellite Europe jako jeden z 50 najlepszych menedżerów na rynku pay tv. Maciej Sojka swego czasu był prezesem ITI Neovision, operatora platformy n, oraz prezesem kanału informacyjnego TVN24.

Alejandro Baquero w Starmax HD będzie pełnił funkcję Dyrektora Finansowego. 10 lat przepracował w General Electric na różnych stanowiskach, a ostatnio był dyrektorem finansowym w NBC Universal Pictures.

Alfonso Noaim będzie pracował na stanowisku Menedżera Sprzedaży. Przed dołączeniem do Starmax HD pracował jako dyrektor sprzedaży i marketingu w firmach Panasonic i Samsung.

Dalsze szczegóły na temat Starmax HD, w tym oferta programowa, dane techniczne i ceny zostaną ogłoszone w najbliższych tygodniach.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy - świat


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Inverto 120 grafit

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze grafitowym....

399 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 299 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...