reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Koncesje dla ATM TV, ATM Rozrywka i Polo TV

dodano: 2011-02-16 10:29 | aktualizacja: 2011-02-16 11:00
autor: Anita Dąbek | źródło: presserwis

ATM Grupa Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji podjęła uchwałę o przyznaniu ATM Grupa koncesji na nadawanie kanałów ATM TV i ATM Rozrywka. Pierwszy z nich będzie miał charakter uniwersalny, a drugi - filmowo-rozrywkowy. KRRiT zgodziła się również na uruchomienie kanału Polo TV przez należącą do Muratora wytwórnię Lemon Records. Stacja będzie oferować polską muzykę biesiadną i disco polo. Najpierw ruszy w Internecie (prawdopodobnie w marcu), a później w sieciach kablowych i platformach satelitarnych.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
ATM Grupa znana jest z produkcji, takich jak: „Ludzie Chudego”, „Ratownicy”, „Tancerze”, „Licencja na wychowanie”, „Ranczo”, „Ekipa”, „Pitbull”, „Ojciec Mateusz”, „Świat według Kiepskich”, „Kłamczuch”, „Moment prawdy”, „Awantura o kasę”, „Życiowa szansa”, „Rosyjska ruletka”, „Bar”, „Amazonki”, „Dwa światy”, „Pierwsza miłość”, „Złotopolscy”.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 5-6/2021 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2021

10 zł Więcej...

Odbiornik AX 4KBOX HD61 Combo

AX 4K HD61 Combo - najnowszy odbiornik Ultra HD marki...

829 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K Hollex UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

79 zł Więcej...