reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Koncesje dla ATM TV, ATM Rozrywka i Polo TV

dodano: 2011-02-16 10:29 | aktualizacja: 2011-02-16 11:00
autor: Anita Dąbek | źródło: presserwis

ATM Grupa Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji podjęła uchwałę o przyznaniu ATM Grupa koncesji na nadawanie kanałów ATM TV i ATM Rozrywka. Pierwszy z nich będzie miał charakter uniwersalny, a drugi - filmowo-rozrywkowy. KRRiT zgodziła się również na uruchomienie kanału Polo TV przez należącą do Muratora wytwórnię Lemon Records. Stacja będzie oferować polską muzykę biesiadną i disco polo. Najpierw ruszy w Internecie (prawdopodobnie w marcu), a później w sieciach kablowych i platformach satelitarnych.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
ATM Grupa znana jest z produkcji, takich jak: „Ludzie Chudego”, „Ratownicy”, „Tancerze”, „Licencja na wychowanie”, „Ranczo”, „Ekipa”, „Pitbull”, „Ojciec Mateusz”, „Świat według Kiepskich”, „Kłamczuch”, „Moment prawdy”, „Awantura o kasę”, „Życiowa szansa”, „Rosyjska ruletka”, „Bar”, „Amazonki”, „Dwa światy”, „Pierwsza miłość”, „Złotopolscy”.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Nagrywarka UHD Velocap Tbox Deluxe

Urządzenie pozwalające na nagrywanie ze źródła HDMI lub AV materiału...

820 zł Więcej...

Osłona LNB Umbrella Light Duty BOX

Plastikowa osłona LNB Umbrella chroni konwertery na antenie przed niekorzystnymi...

39 zł Więcej...

Antena Laminas OFC-1200 G

Podświetlana antena epoksydowa 1,3 m z zawieszeniem AE z podgrzewaną...

1 150 zł Więcej...
reklama