reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Dragons’ Den - jak zostać milionerem” od 6.03 w TV 4

dodano: 2011-02-17 12:25 | aktualizacja: 2011-02-17 12:31
autor: Anita Dąbek | źródło: TV 4

TV4 TV 4 Czwórka W niedzielę, 6 marca br. o godzinie 21:00 na antenie telewizyjnej Czwórki wyemitowany zostanie pierwszy odcinek polskiej edycji międzynarodowego hitu telewizyjnego „Dragons' Den – jak zostać milionerem”. „Dragons' Den” to program, w którym początkujący przedsiębiorcy i wynalazcy prezentują swoje pomysły na biznes piątce inwestorów multimilionerów, którzy - jeśli projekt uznają za dobry - gotowi są z własnych środków odkupić część udziałów w przedsięwzięciu.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jest tylko jedna zasada: każdy z uczestników musi z góry zadeklarować sumę, którą planuje uzyskać od inwestorów. Jego zadaniem jest uzyskanie inwestycji przynajmniej w deklarowanej wysokości. Zadanie jest o tyle trudne, że w „Dragons' Den” inwestorzy wydają swoje własne pieniądze.

W pierwszym odcinku programu inwestorzy zetkną się m.in. z problemem biurowych masaży, wynalazcą pierwszych w świecie perkusyjnych butów, nowym rodzajem ekstremalnego sportu wodnego oraz z pewnym zakręconym pomysłem, który może zmienić świat oraz oblicze grillowania. Dowiemy się też, jakie pasje mają milionerzy, dlaczego czasem warto przykuć się do kaloryfera i co trzeba zrobić, żeby zarobić.

Inwestorami polskiej edycji programu są: Grzegorz Hajdarowicz - inwestor giełdowy, wydawca i producent filmowy, Anna Garwolińska - właścicielka jednej z najbardziej dochodowych polskich agencji public relations, Marian Owerko - prezes i największy akcjonariusz firmy Bakalland, Maciej Kaczmarski - potentat polskiego rynku usług finansowych oraz Krzysztof Golonka - współtwórca i prezes funduszu inwestycyjnego Xevin Investments.

Wśród osób, które starać się będą o ich wsparcie znajdziemy zarówno ludzi, którzy dopiero planują założyć własny biznes, jak i tych którym środki są potrzebne do rozwinięcia już istniejącej firmy. W programie prezentowane są biznesy oparte na świadczeniu usług, produkcji jak i wdrażaniu nowych technologii, a ich właściciele starać się będą o dofinansowania w wysokości od kilkudziesięciu tysięcy do kilkudziesięciu milionów złotych.

Zadaniem uczestników programu jest przekonanie któregokolwiek z inwestorów do wyłożenia pieniędzy na realizację swojego projektu. Oczywiście nie za darmo. W zamian za swoje pieniądze inwestorzy stają się współwłaścicielami firm, w które zainwestowali.

Program „Dragons’ Den – jak zostać milionerem” oparty jest na licencji Sony Pictures Television International. Format powstał w 2001 roku w Japonii. Od tego czasu lokalne wersje powstały m.in. w Afganistanie, Australii, Kanadzie, Czechach, Finlandii, Irlandii, Izraelu, Holandii, Nowej Zelandii, Nigerii, Rosji, Arabii Saudyjskiej, Szwecji, Turcji, Wielkiej Brytanii, USA oraz na Ukrainie.
 
Producentem polskiej wersji programu są Medion Art Studio i ATM Grupa.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

690 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...